Milí zákazníci, našu novú predajňu nájdete na novej adrese Šusteková 45. Len pár metrov od pôvodných priestorov, vedľa potravín Delia.

Neoprény na plávanie

Neoprénové oblečenie chráni plavca pred chladom. Využijete ho najmä pri dlhších tréningoch či cvičeniach v bazéne, prípadne ak si chcete predĺžiť plaveckú sezónu v prírode.

Ako vybrať neoprén na plávanie? Neoprén na plávanie vám musí dobre sadnúť, len tak dokáže plniť svoju izolačnú funkciu. Vo voľnom neopréne bude cirkulovať stále nová chladná voda a tak vás bude neustále ochladzovať. Príliš tesný neoprén by vás naopak tlačil a obmedzoval v pohybe. Nemusíte sa však báť, jeho výber nie je žiadna veda. Dôležité je si ujasniť, v akej situácii budete neoprén používať. Na bežné bazénové plávanie vám postačí kratší neoprén o hrúbke 1-2 mm, ktorý chráni citlivé časti tela. Vybrať si môžete z dámskych a pánskych modelov neoprénových plaviek. Dlhé neoprény sú vhodné pre triatlonistov a na plávanie v otvorených vodách, kde je telo dlhodobo vystavené chladu. 

Neoprény na mieru. V spolupráci s českým výrobcom neoprénov Agama vám ponúkame možnosť ušitia či úpravy neoprénových oblekov a šortiek z ich produkcie. V prípade záujmu nás, prosím, kontaktujte, radi sa vám budeme individuálne venovať.

 

Najpredávanejšie

30
650130650
Značky
 
Hrúbka neoprénu
Typ neoprénu

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom