PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Plavecký neoprén Zone3 Aspire + zadarmo plavecká bója

 

Zone 3 Aspire je jedným z najlepšie hodnotených neoprénových oblekov za posledné desaťročie. Pri kúpe neoprénu vás obdarujeme plaveckou bójou Mad Wave Dry Bag!

Dostupnosť Zvoľte variant 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní
Variant
Môžeme doručiť do
4.7.24 4.7.24 4.7.24 4.7.24 4.7.24 4.7.24 4.7.24 4.7.24 4.7.24 4.7.24 4.7.24 4.7.24 4.7.24 4.7.24 4.7.24 4.7.24
Cena 479,58 € bez DPH
575,50 €    
Značka Zone3
Kategória Neoprény na plávanie
 

Zone3 Aspire je špičkový neoprénový oblek pre plavcov a triatlonistov v mierne studených až studených vodách. Skvelá voľba pre všetkých, od úplných začiatočníkov až po profesionálnych plavcov.

Aspire vďaka kombinácii matriálov a dizajnu ponúka komfortné, energické a efektívne plávanie. Kombinéza je vyrobená z Yamamoto neoprénu s SCS (Super Composite Skin) nano povlakom na povrchu. Táto kombinácia dodáva, vďaka takmer nulovému odporu vody a vzduchu, plavcom dokonalú podporu rýchleho plávania. Na bokoch a nohách je použitý materiál aerodóm, ktorý ešte zrýchľuje plávanie. Je to materiál, ktorého princípom je zvyšovanie vztlaku plavca a odľahčovanie kombinézy. Tieto ciele dosahuje pomocou vzduchových bublín zabudovaných medzi vrstvy textílie. Oblek je charakteristický svojou vysokou mierou flexibility, ktorú plavcovi ponúka. V oblasti podpazušia je kombinéza až 7x elastickejšia ako iné bežné neoprény. Kombinéza je napriek hrúbke 1,5mm vhodná na používanie v mierne studených až studených vodách. Je to vďaka uzavretej štruktúre buniek neoprénu, ktoré pochádzajú skôr z vápenca ako oleja. Manžety neoprénu sú vybavené tzv. Pro-Speed filmom. Tento film zabezpečuje nízky odpor vody, viditeľnosť plavca a jednoduché obliekanie/vyzliekanie kombinézy.

Zone3 Aspire, špičkový plavecký neoprén,v obchode Plutvy.sk

Kľúčové vlastnosti Zone3 Aspire v skratke:

 • vhodný pre začiatočníkov aj profesionálnych plavcov
 • jeden z najlepšie hodnotených triatlonových neoprénov za posledných 10 rokov
 • trup a 
 • Yamamoto neoprén s SCS filmom, inovatívny materiál aerodóm pre podporu rýchlosti
 • v podpazuší 7x elastickejší ako bežné neoprény
 • rozdielne vztlakové panely pre mužský a ženský model
 • nový jednodielny dizajn ramenného a hrudného panelu
 • farebný dizajn zabezpečuje viditeľnosť plavca
 • kvalitný zips YKK šitý smerom dole
 • špeciálna vnútorná vložka
 • jednoduchšie vyzliekanie a obliekanie

Hrúbka použitého neoprénu:

 • trup a nohy: 5 mm
 • ramená: 1.5 mm

Tabuľka veľkostí:

 tabuľka veľkosti plavecká neoprén Zone3 Aspire

Podobné produkty

Produkt (?) Neoprény
Typ (?) Dlhý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Zone3 je známa britská spoločnosť, ktorá vyrába neoprénové obleky a doplnky na triatlon od roku 2007. Ich produkty sú navrhnuté v spolupráci so športovcami. Jedná sa o jednu z najdôveryhodnejších značiek triatlonu a výrobcu najpredávanejších oblekov.

Zone3 vytvára neoprénové obleky, ktorých cieľom je maximalizovať zážitok z plávania, zvýšiť plavecký výkon a v neposlednom rade poskytovať potrebnú ochranu pred chladom. Ich ponuka je tiež bohatá na veľké množstvo plaveckých a triatlonových doplnkov.