PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Plavecký neoprén Zone3 Aspect + ZADARMO PLAVECKÁ BÓJA

 

Zone3 Aspect je špičkový neoprénový oblek s kombinovanou hrúbkou materiálu, obzvlášť vhodný pre prsiarov a plavcov kraula. K nákupu neoprénu získate plaveckú bóju Mad Wave VS ako darček.

Dostupnosť Zvoľte variant 7 dní Skladom (2 ks) Skladom (1 ks) 7 dní 7 dní 7 dní Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) 7 dní 7 dní
Variant
Môžeme doručiť do
2.8.24 24.7.24 24.7.24 2.8.24 2.8.24 2.8.24 24.7.24 24.7.24 24.7.24 2.8.24 2.8.24
Cena 166,63 € bez DPH
199,95 €    
Značka Zone3
Kategória Neoprény na plávanie
 

Zone3 Aspect je kvalitný neoprénový oblek obzvlášť vhodný pre plavcov štýlu kraul a prsia v chladných vodách. Vznikol ako reakcia na silný dopyt športovcov, ktorí plavecké štýly často kombinujú, a preto napĺňa aj tie najnáročnejšie očakávania a potreby. Vyniká použitím revolučnej technológie spájania panelov, ako aj pocitom pohodlia a slobodou pohybu.

Kombinéza Zone3 Aspect je vyrobená z kombinovaných hrúbok neoprénu 1,5 - 2 - 3mm. Oblasti ako podpazušie alebo triesla sú najtenšie, aby bola zachovaná prirodzená pohyblivosť a maximálny rozsah pohybov. Trup a hrudník je tvorený hrubším 3mm neoprénom, ktorý perfektne izoluje teplo kľúčových partií. Stredne hrubý 2mm neoprén sa nachádza v ostatných častiach kombinézy ako je chrbát alebo stehná. Takáto sofistikovaná konštrukcia poskytuje potrebnú termoizoláciu v chladných vodách, pocit maximálneho komfortu a splynutia. Zone3 Aspect je jeden z mála neoprénov, ktoré sa perfektne prispôsobujú špecifickým a odlišným pohybom plaveckých štýlov kraul alebo prsia. Táto vysoká miera flexibility je dosahovaná vďaka kombinácií lepených a plochých švov - kľúčové oblasti sú týmto extrémne pružné.

Zone3 Aspect sa od ostatných štandardných oblekov líši tým, že okrem hrúbok neoprénu, kombinuje aj špecifické povrchové a vysoko efektívne úpravy. Aqua-X je povrchová úprava, ktorá pomáha výrazne znižovať odpor vody a predlžuje životnosť kombinézy. Podobnú funkciu má aplikácia Smoothskin, inak označovaná ako SCS (Super Composite Skin). Ide o nano povrchový povlak, vďaka ktorému má oblek koženú štruktúru a v kombinácií s High-Stretch nylónovými vláknami, pomáha intenzívne zefektívňovať hydrodynamiku, rýchlosť plavca a plynulé prechádzanie vodou.

Oblek Zone3 Aspect je dostupný v dámskom aj pánskom prevedení. Výrazná farba manžiet na rukávoch a nohaviciach nie len dopĺňa klasický dizajn anglickej značky Zone3, ale hlavne zvyšuje plavcovu viditeľnosť.

NEOPRÉN ZONE3 ASPECT BREASTROKE:

  • oblek ideálny pre plavcov kraula a prsiarov
  • kombinovaná hrúbka 1,5 - 2 - 3mm
  • lepené a ploché švy
  • povrchové úpravy Aqua-X a Smoothskin
  • vysoká flexibilita, pružnosť a komfort
  • tepelná ochrana
  • pestrý farebný dizajn
  • dámske aj pánske prevedenie

TABUĽKA VEĽKOSTÍ:

tabuľka veľkostí Zone3 Aspect, lacný plavecký neoprén, Plutvy.sk

Podobné produkty

Produkt (?) Neoprény
Typ (?) Dlhý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Zone3 je známa britská spoločnosť, ktorá vyrába neoprénové obleky a doplnky na triatlon od roku 2007. Ich produkty sú navrhnuté v spolupráci so športovcami. Jedná sa o jednu z najdôveryhodnejších značiek triatlonu a výrobcu najpredávanejších oblekov.

Zone3 vytvára neoprénové obleky, ktorých cieľom je maximalizovať zážitok z plávania, zvýšiť plavecký výkon a v neposlednom rade poskytovať potrebnú ochranu pred chladom. Ich ponuka je tiež bohatá na veľké množstvo plaveckých a triatlonových doplnkov.