PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Plavecký neoprén Zone3 Agile + ZADARMO plavecká bója

 

Zone3 Agile neoprénová kombinéza pre začínajúcich a rekreačných triatlonistov s kombinovanou hrúbkou 2 - 3 - 4mm. Pri nákupe neoprénu plavecká bója Mad Wave VS ako darček.

Dostupnosť Zvoľte variant 7 dní Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) 7 dní 7 dní 7 dní Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
2.8.24 24.7.24 24.7.24 2.8.24 2.8.24 2.8.24 24.7.24 24.7.24 24.7.24
Cena 240,79 € bez DPH
288,95 €    
Značka Zone3
Kategória Neoprény na plávanie
 

Zone3 Agile je celotelová neoprénová kombinéza ideálna pre začínajúcich, rekreačných aj skúsenejších triatlonistov a plavcov na otvorenej vode. Poskytuje perfektný tepelný komfort a technológie typické pre neopréný vyšších cenových kategórií. Panelové šitie spolu s kombinovanou hrúbkou materiálu poskytuje maximálnu slobodu pohybov, flexibilitu a pohodlie.

Zone3 Agile je vyrobený z troch hrúbok kvalitného neoprénu: 2 - 3 - 4mm, ktorý bol získaný ekologickým spracovaním vápenca a pneumatík. Je šitý z jednotlivých panelov so špecifickou hrúbkou tak, aby vytváral vyvážený profil, odpor vody bol redukovaný a prirodzená pohyblivosť ostala zachovaná. Švy sú lepené, nie ploché, a prešité slepým stehom, vďaka čomu pod neoprén nepreniká takmer žiadna voda, je mimoriadne pružný a výnimočne flexibilný. Dokonalo sa prispôsobuje kontúram tela a verne ho kopíruje. Kombinéza neobsahuje žiadne nylónové panely, ktoré sú bežnou súčasťou neoprénov v podobných cenových relácií.

Povrchová úprava SpeedFlo a SmoothSkin je takisto typická pre neoprény vyššej rady, avšak samozrejmosťou pre oblek Zone3 Agile. Hydrofóbny povrch zlepšuje hladké prenikanie vodou a znižuje odpor vody aj vzduchu. Podporuje nadľahčovanie tela, čím sa podieľa na zvyšovaní celkovej rýchlosti plávania. Konštrukcia je zameraná na zefektívnenie výkonu a vytvorenie pohodlia pri plávaní v chladnej vode. Vďaka predným vztlakovým panelom na dolných končatinách, pomáha s ich držaním a šetrením vynakladanej energie; zlepšuje hydrodynamiku anatómie a zvyšuje potenciálne rozsahy záberov.

Zone3 Agile je na prednej časti predkolenia obohatený o novú povrchovú úpravu - Talon Resistant, ktorá zvyšuje jeho odolnosť voči pretrhnutiu nechtami. Životnosť neoprénu je preto, v porovnaní s bežnými neoprénmi, pri správnom používaní výrazne predĺžená. Manžety sú šité metódou SlimLine Pro Speed, vďaka čomu sa oblek jednoducho oblieka. Navyše sú farebne odlíšené, čím zvyšujú viditeľnosť plavca. Zapínanie YKK zipsom so šnúrkou je umiestnené na chrbtovej strane a ľahko sa obsluhuje.

PLAVECKÝ NEOPRÉN ZONE3 AGILE

 • kvalitný neoprén pre začínajúcich a rekreačných triatlonistov
 • skvelý na plávanie na otvorenej vode
 • moderné technológie typické pre vyššie rady neoprénov
 • kombinovaná hrúbka 2 - 3 - 4mm
 • panelová konštrukcia
 • lepené švy so slepým prešitím
 • minimálne množstvo prenikajúcej vody
 • povrchová úprava SmoothSkin a SpeedFlo
 • doplnková úprava Talon Resistant
 • zameranie na zlepšenie výkonu a komfort
 • elastická a pohodlná kombinéza
 • zlepšuje hladké prenikanie vodou
 • znižuje odpor vody
 • pomáha zvyšovať rýchlosť 
 • jednoducho sa oblieka
 • zapínanie na zips na chrbte

 

TABUĽKA VEĽKOSTÍ

Zone3 Agile neoprenova kombineza tabuľka veľkostí

DOPLNKOVÁ VÝBAVA

Ak plávate na otvorenej vode a okrem rýchlosti a tepelného komfortu chcete posilniť záber nohami, celkovú silu a techniku odporúčame plávanie s pohodlnými plutvami Zone3 V-Flex.
Plavecká bója Zone3 Dry Bag slúži ako spoľahlivá opora a miesto na oddych, navyše si do suchej komory môžete odložiť osobné predmety, uterák, topánky a iné. Vylepšená verzia s LED osvetlením a samostatným priestorom na mobil, je vhodná pre individuálnych plavcov, ktorý obľubujú plávanie počas šera.

Podobné produkty

Typ (?) Dlhý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Zone3 je známa britská spoločnosť, ktorá vyrába neoprénové obleky a doplnky na triatlon od roku 2007. Ich produkty sú navrhnuté v spolupráci so športovcami. Jedná sa o jednu z najdôveryhodnejších značiek triatlonu a výrobcu najpredávanejších oblekov.

Zone3 vytvára neoprénové obleky, ktorých cieľom je maximalizovať zážitok z plávania, zvýšiť plavecký výkon a v neposlednom rade poskytovať potrebnú ochranu pred chladom. Ich ponuka je tiež bohatá na veľké množstvo plaveckých a triatlonových doplnkov.