Milí zákazníci, naša predajňa je otvorená v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Pri vašej návšteve vás prosíme o dodržiavanie aktuálnych opatrení.

Pánsky plavecký neoprén Cressi Kuwae

 
Novinka
 • 1 z 6
 

Originálny neoprén na plávanie Cressi Kuwae inšpirovaný podmorskou vulkanickou činnosťou. Hrúbka obleku 2 - 3 - 4mm prispôsobená anatómií mužského tela a plaveckým pohybom.

Dostupnosť Zvoľte variant 15 dní 15 dní 15 dní 15 dní 15 dní 15 dní
Variant
Môžeme doručiť do
16.7.21 16.7.21 16.7.21 16.7.21 16.7.21 16.7.21
Cena 295,83 € bez DPH
355 €    
Značka Cressi
Kategória Novinky
 

Cressi Kuwae je neoprénová kombinéza špeciálne navrhnutá pre plávanie na otvorenej vode s teplotou 12 - 18°C. Unikátne vlastnosti neoprénu rovnako ocenia triatlonisti a zimní plavci. Svojou variabilnou hrúbkou patrí medzi najprepracovanejšie obleky na trhu. Zaujme nie len kvalitou, ale aj originálnym dizajnom.

Cressi Kuwae je vyrobený z kvalitného talianského neoprénu, pričom každý panel má vlastnú hrúbku 2 - 3 - 4mm. Presná hrúbka tej-ktorej oblasti vychádza z anatómie ľudského tela a dlhoročného štúdia plaveckých pohybov. Materiál je veľmi pružný, zvyšuje vztlak a vďaka hydrofóbnej povrchovej úprave, pomáha plynulo prechádzať vodou. Oblasť zápästia je z vnútornej strany podšitá pruhovou textíliou, ktorá pri klasickom zábere pri voľnom štýle plávania, uľahčuje presun väčšieho množstva vody.

Neoprén Kuwae má veľmi osobitý strih - oproti klasickým oblekom má hlbší výstrih. Tento nový štýl dizajnu goliera vychádza z požiadaviek plavcov, ktorý ho ohodnotili ako najpohodlnejší. Trenie a nepríjemné škrtenie bolo odstránené, pričom tesnenie nadobudlo nový rozmer - množstvo prenikajúcej vody je zredukované na absolútne minimum.. Jednoduché obliekanie zabezpečuje antikorózny YKK zips so šnúrkou. Vo vnútornej časti obleku je zakomponované vrecko, do ktorého je možné uložiť kľúč, alebo iný drobný predmet. 

Grafika kombinézy je inšpirovaná vulkanickou činnosťou podmorského sopečného útvaru Kuwae súostrovia Vanuatu. Na realistické vyobrazenie tohto úchvatného dizajnu bol použitý sofistikovaný 3D modelovací softvér a špecifický odtieň korálovej farby. Použitý grafický program navyše umožnil štúdium prispôsobenia materiálov na rôznych typoch postavy - takýmto spôsobom sa predchádza zbytočnému plytvaniu materiálom, čo podstatne šetrí životné prostredie. Pestrá farba obleku pripomína lávu a na otvorenej vode zvyšuje plavcovu viditeľnosť. Neoprén Kuwae je ideálny pre mužov a je dostupný vo veľkostiach XS až XXL.

NEOPRÉN CRESSI KUWAE:

 • neoprén špeciálne navrhnutý na plávanie na otvorenej vode do 12°C
 • variabilná hrúbka jednotlivých panelov 2 - 3 - 4mm
 • povrchová hydrofóbna úprava
 • superelastický a pohodlný oblek
 • podporuje vztlak plavca
 • hlboký výstrih pre maximálny komfort
 • prispôsobený anatómii mužského tela
 • jednoduché obliekane
 • antikorózny YKK zips
 • malé vnútorné vrecko
 • dizajn inšpirovaný sopečným útvarom Kuwae

Tabuľka veľkostí:

Cressi Kuwae, pánsky plavecky neoprén, veľkosti, v Plutvy.sk

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Cressi obchod v BratislaveCressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Firmu založili bratia, nadšení potápači, Egidio a Nanni Cressi v talianskom prístavnom meste Janov. Ich túžba po objavovaní podmorských krás vyústila do výroby prvej potápačskej masky, ktorú vo vylepšenej podobe nájete v našej ponuke aj dnes. 

Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačov, šnorchlistov, freediverov i spearfisherov.