PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Detská celotvárová maska Aqua-Speed Spectra 2.0 Kid

 

Aqua-Speed Spectra 2.0 bezpečná celotárová maska pre deti od 4 rokov na šnorchlovanie. Jednoduché dýchanie nosom aj ústami. Vhodná aj pre úplných začiatočníkov.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (2 ks) 7 dní Skladom (2 ks) Skladom (2 ks) 7 dní Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
25.6.24 4.7.24 25.6.24 25.6.24 4.7.24 25.6.24
Cena 24,33 € bez DPH
29,20 €    
Značka Aqua-Speed
Kategória Celotvárové masky
 

Aqua-Speed Spectra 2.0 je pohodlná celotvárová maska pre deti približne od 4 rokov. Je skvelá na dovolenkové hladinové šnorchlovanie kedy umožňuje prirodzene dýchať nosom aj ústami a vychutnať si krásny nerušený výhľad bez zahmlievania. Celotvárová maska je ideálna pre so šnorchlovaním začínajúce deti, ale aj pre deti, ktorým klasické okuliare a šnorchel nevyhovujú.

Celotvárová maska Spectra 2.0 má na svojom vrchole bezpečný suchý šnorchel, ktorý sa po hlbšom zanorení spoľahlivo uzatvára a predchádza tak zatekaniu a prípadnému napitiu sa či vdýchnutiu vody. Suchý šnorchel funguje na mechanickom princípe plaváku, čím je predĺžená jeho životnosť a funkčnosť. Je možné ho od masky jednoducho oddeliť alebo ho zložiť tak, aby bola maska kompaktná a skladná.

Systém dýchania je pri maske Spectra 2.0 dôkladne premyslený. Pri nádychu vzduch do masky prichádza cez šnorchel na jej vrchole a posúva sa do spodnej časti k nosu a ústami. Pri výdychu vzduch vychádza cez jednosmerné ventily v spodnej časti a po bokoch masky von. Takéto riešenie zabezpečuje prirodzenú cirkuláciu vzduchu, takmer nulové zahmlievanie a umožňuje dieťaťu bezpečné dýchať.

Aqua-Speed Spectra 2.0 je vyrobená z kvalitných a bezpečných materiálov. Má jeden veľký zorník z polykarbonátu, ktorý je v porovnaní s bežnými materiálmi výrazne odolnejší voči poškriabaniu a znehodnoteniu. Vďaka svojej veľkosti a klenutiu poskytuje krásny výhľad do všetkých smerov, a to bez skreslenia farieb. Samozrejmosťou je UV ochranný filter a vrstva Antifog. Na plastový rám nasadá mäkké tesnenie, vyrobené zo 100% hypoalergénne silikónu. Detskú tváričku skvelo kopíruje a nalieha na ňu. Predchádza zatekaniu vody, je vhodný aj pre citlivú pokožku a vytvára pocit pohodlia aj pri dlhšom používaní. Silikónové tesnenie prechádza celým obvodom masky; pokrýva taktiež aj oblasť nosa a okolie úst a vytvára tak priestor na pohodlné dýchanie. Po bokoch masky sú umiestnené gumené elastické remienky obalené v príjemnej textílii. Uľahčujú nasádzanie, neťahajú vlasy a dajú sa jednoducho prispôsobiť individuálnym potrebám.

 

CELOTVÁROVÁ MASKA AQUA-SPEED SPECTRA 2.0:

 • detská maska na šnorchlovanie
 • vhodná od 4 rokov
 • skvelá aj pre úplných začitaočníkov
 • bezpečná a spoľahlivá
 • prepracovaný systém cirkulácie vzduchu
 • pohodlná aj pri dlhšom používaní
 • suchý šnorchel s plavákom
 • predchádza zatekaniu vody
 • polykarbonátový zorník
 • UV ochranný filter
 • bez zahmlievania
 • hypoalergénne tesnenie
 • nastaviteľné pohodlné remienky
 • kompaktná a skladná maska

VYBERTE SI Z DVOCH VEĽKOSTÍ: 

Pre výber správnej veľkosti masky zmerajte dieťaťu vzdialenosť od vrcholu obočia po koniec brady. Ak je nameraná veľkosť menšia ako 12cm, objednajte veľkosť S. V prípade, že je vzdialenosť medzi týmito bodmi väčšia ako 12cm, veľkosť L. 

detská celotvárová maska Spectra ako vybrať

Podobné produkty

Farba (?) Modrá, Ružová, Tyrkysová
Maska (?) Jednozorníková
Vek, určenie (?) do 7 rokov, od 7 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: