PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Juniorská maska na šnorchlovanie Cressi F1 Small

 
  • 1 z 4
 

Bezrámová maska na šnorchlovanie a potápanie pre deti od 9 rokov a ženy s úzkou tvárou. Veľmi jemný silikón, temperované sklá, krásne letné farby.

Dostupnosť Zvoľte variant 15 dní 15 dní
Variant
Môžeme doručiť do
20.5.24 20.5.24
Cena 47,92 € bez DPH
57,50 €    
Značka Cressi
Kategória Detské masky
 

Cressi F1 Small je maska na šnorchlovanie a potápanie vhodná od 9 rokov a ženy s úzkou tvárou.

Silikón, ktorý je navyše antialergický a mäkký, sa tak lepšie prispôsobí akémukoľvek typu tváre. Netlačí a nezateká. Spony po bokoch masky sú vyhotovené s najväčšou precíznosťou pre rýchle, jednoduché, ale hlavne presné nastavenie masky, a to aj pod vodou s rukavicami. Cressi F1 uspokoja potreby každého, či už ide o dieťa, amatéra, alebo o profesionála.

Potápačská maska Cressi F1 Small v skratke:

  • jedno-šošovková bezrámová maska na potápanie a šnorchlovanie
  • vhodná pre deti a juniorov (od 9 rokov) alebo ženy s úžšou tvárou
  • šošovka je z kvalitného tvrdeného skla
  • silikón je antialergický a mäkký — dokonale kopíruje tvár a tesní, netlačí
  • rozdvojený silikónový popruh drží masku pevne na hlave
  • prepracované spony umožňujú veľmi jednoduché a presné nastavovanie veľkosti
  • nízky vnútorný objem

Hlavné výhody potápačskej masky Cressi F1 Small:

potápačská maska cressi f1 small pre deti a juniorov 

Naše hodnotenie:

Potápačské okuliare Cressi F1 na prvý pohľad zaujmú najmä svojím dizajnom. Maska vďaka svojmu bezrámovému prevedeniu sadne každému a prispôsobí sa veľmi dobre. Je vhodná na šnorchlovanie i potápanie. Pre občasného dovolenkára, ale aj profesionála.

Doplnková výbava:

Ak sa chystáte masku využívať na šnorchlovanie odporúčame vám suchý šnorchel Cressi Dry Junior (pre deti a juniorov) alebo Cressi Alpha Ultra Dry (pre dospelých). K dispozícii je aj vo výhodnom sete na šnorchlovanie, Cressi F1 Dry Junior alebo Cressi F1 Dry

Náš tip:

Potápačská maska Cressi F1 Small je k dispozícii aj v klasickej veľkosti. Pre mužov a ženy so štandardným typom tváre je tu potápačská maska Cressi F1.

O výrobcovi:

Cressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Firmu založili bratia, nadšení potápači, Egidio a Nanni Cressi v talianskom prístavnom meste Janov. Ich túžba po objavovaní podmorských krás vyústila do výroby prvej potápačskej masky, ktorú vo vylepšenej podobe nájete v našej ponuke aj dnes. 

Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačov, šnorchlistov, freediverov i spearfisherov.

Cressi potápačské potreby Plutvy.sk, Bratislava

Podobné produkty

Farba (?) Modrá, Ružová, Žltá, Fialová
Maska (?) Jednozorníková
Produkt (?) Masky
Vek, určenie (?) od 7 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
5x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Cressi obchod v BratislaveCressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Firmu založili bratia, nadšení potápači, Egidio a Nanni Cressi v talianskom prístavnom meste Janov. Ich túžba po objavovaní podmorských krás vyústila do výroby prvej potápačskej masky, ktorú vo vylepšenej podobe nájete v našej ponuke aj dnes. 

Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačov, šnorchlistov, freediverov i spearfisherov.