PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Detská celotvárová maska Cressi Baron Kid

 
 • 1 z 3
 

Cressi Baron Kid je celotvárová maska na šnorchlovanie pre zvedavých malých bádateľov od 7 do 12 rokov. 

Dostupnosť Zvoľte variant Momentálne nedostupné 10 dní
Variant
Môžeme doručiť do
- 9.7.24
Ušetríte 7,49 € (–11 %)
Cena 49,58 € bez DPH
59,50 €    
Značka Cressi
Kategória Celotvárové masky
 

Cressi Baron Kid je moderná celotvárová maska obľúbená u mladých objaviteľov od 7 do 12 rokov. Vďaka širokému zornému poľu ponúka dokonalý zážitok z hladinového šnorchlovania a spoznávania krás podmorského sveta. Suchý šnorchel so špeciálnym systémom odvádzania vydychovaného vzduchu zabezpečuje bezpečný a spoľahlivý prieskum zvedavého bádateľa.  Maska Baron sa pýši najprepracovanejším systémom cirkulácie vzduchu, vďaka čomu sa nezahmlieva a ponúka jednoznačne najkrajší výhľad. Pri podmorskom prieskume umožňuje dýchať nosom alebo ústami, čím sa stáva veľmi pohodlnou, prirodzenou a pre deti jednoduchšou alternatívou šnorchlovania.

Celotvárová maska Cressi Baron Kid má o 30% širšie zorné pole ako bežné šnorchlovacie masky. Je vyrobená z odolného tvrdeného skla  a ponúka nádherný jasný výhľad bez skreslenia. Veľká šošovka sa vďaka prepracovaného systému odvádzania vydychovaného vzduchu nezahmlieva a umožňuje tak vychutnávať si pestré farby a rôzne zaujímavé podnety, ktoré ponúka podmorský svet. Suchý šnorchel poskytuje bezpečné a pohodlné dýchanie bez prenikania vody do masky - je vybavený klapkou, ktorá sa pri náraze na hladinu zatvorí a voda do trubice nevteká. Tri bezpečnostné ventily masky zabezpečujú odvádzanie prípadnej natečenej vody - 2 ventily v pozorovacej oblasti a jeden v dýchacej.

Revolučným riešením je laterálne umiestnenie šnorchla, ktorý vďaka bočným ventilom umožňuje prívod vzduchu bez ohľadu na to, či je klapka šnorchla zatvorená/otvorená. Tento prepracovaný systém prívodu vzduchu je na trhu jedinečný a nachádza uplatnenie najmä pri únave či v stresových situáciách. Do trubice šnorchla je integrovaná ešte jedna - druhá - trubica, ktorá vďaka silnému ,,komínovému efektu" pomáha odvádzať vydychovaný a teplý vzduch. Tesnenie masky je vyrobené z hypoalergénneho silikónu, ktorý kopíruje rysy tváre a dokonalo na ňu prilieha. Pevnú fixáciu masky zabezpečuje aj nastaviteľný remienok v tvare písmena X. Remienok neťahá vlasy, je pohodlný, mäkký a jeho ovládanie je veľmi jednoduché.

Opätovne uvádzame, že maska Cressi Baron je určená len na hladinové šnorchlovanie maximálne do hĺbky 0,5m. Pri prieskume podmorského sveta nikdy nenechávajte deti bez dozoru!

DETSKÁ CELOTVÁROVÁ MASKA CRESSI BARON KID

 • celotvárová maska pre mladých prieskumníkov od 7 do 12 rokov
 • umožňuje prirodzené dýchanie nosom alebo ústami
 • o 30% širšie zorné pole pre dokonalý zážitok zo šnorchlovania
 • šošovka z odolného tvrdeného skla
 • bezpečnostný suchý šnorchel
 • inovatívne laterálne umiestnenie trubica
 • prepracovaný a veľmi špecifický systém cirkulácie vzduchu
 • tri bezpečnostné ventily na odvádzanie preniknutej vody
 • tesnenie z hypoalergénneho silikónu
 • nastaviteľný remienok so štyrmi ramenami
 • jednoduchá manipulácia

 

Podobné produkty

Vek, určenie (?) od 7 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Cressi obchod v BratislaveCressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Firmu založili bratia, nadšení potápači, Egidio a Nanni Cressi v talianskom prístavnom meste Janov. Ich túžba po objavovaní podmorských krás vyústila do výroby prvej potápačskej masky, ktorú vo vylepšenej podobe nájete v našej ponuke aj dnes. 

Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačov, šnorchlistov, freediverov i spearfisherov.