Detská maska na šnorchlovanie Cressi Marea Junior

 
Tip
  • 1 z 5
 

Veľmi obľúbená maska na šnorchlovanie a rekreačné potápanie pre deti od 5 rokov.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (> 3 ks) 15 dní Skladom (> 3 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
24.9.21 14.10.21 24.9.21
Cena 20,33 € bez DPH
24,40 €    
Značka Cressi
Kategória Detské masky
 

Cressi Marea Junior je detská verzia veľmi populárnej a úspešnej masky Cressi Marea. Je vhodná pre deti od 5 do 12 rokov.

Maska má veľmi dobre tvarovanú sukňu vyrobenú zo 100% silikónu, čo zaručuje pohodlie a vynikajúce tesniace účinky pre všetky typy detských tvári. Vďaka malému vnútornému objemu je výbornou voľbou na šnorchlovanie alebo potápanie. Šošovky sú vyrobené z tvrdeného skla. Maska Marea Junior je vhodná pre deti od 5 do 12 rokov.

Maska Cressi Marea Junior v skratke:

  • dvoj-šošovková kompaktná maska
  • vhodná pre deti a juniorov (od 5 rokov)
  • lícnica je vyrobená z antialergického, mäkkého, priehľadného silikónu, ktorý dokonale kopíruje tvár
  • malý vnútorný objem poskytuje široký rozhľad
  • rozdvojený silikónový popruh umožňuje komfortné a pevné nosenie na hlave
  • flexibilné spony umožňujú veľmi jednoduché nastavovanie veľkosti
  • šošovky sú vyrobené z tvrdeného skla
  • nízka hmotnosť 120g
  • vyrobené v Talianku

Hlavné výhody masky Cressi Marea Junior:

 Cressi Marea Junior detská potápačska maska na šnorchlovanie

Naše hodnotenie:

Cressi Marea Junior je kvaltiná maska, ktorá skvele sadne chlapcom i dievčatám. Má sukňu z antialergického silikónu, je jemná a výborne tesní. Vďaka kombinácii kvalitných materiálov a vlastností je často používaná v potápačských centrách.

Náš tip:

Šnorchlovacia maska Cressi Marea Junior je k dispozícii aj v šnorchlovacom sete. Vybrať si môžete zo setu Cressi Marea VIP Junior s polosuchým šnorchlom alebo Cressi Marea Dry Junior so šnorchlom suchým. Dovolenku si môžu užiť aj rodičia spolu s deťmi. Bezpečne, komfortne vďaka setu Cressi Marea Dry.

O výrobcovi:

Cressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Firmu založili bratia, nadšení potápači, Egidio a Nanni Cressi v talianskom prístavnom meste Janov. Ich túžba po objavovaní podmorských krás vyústila do výroby prvej potápačskej masky, ktorú vo vylepšenej podobe nájete v našej ponuke aj dnes. 

Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačov, šnorchlistov, freediverov i spearfisherov.

Cressi potápačské potreby Plutvy.sk, Bratislava

Podobný produkt

Maska Dvojzorníková
Silikón Priehľadný
Šošovky Číre

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
3x
4
1x
3
2x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Cressi obchod v BratislaveCressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Firmu založili bratia, nadšení potápači, Egidio a Nanni Cressi v talianskom prístavnom meste Janov. Ich túžba po objavovaní podmorských krás vyústila do výroby prvej potápačskej masky, ktorú vo vylepšenej podobe nájete v našej ponuke aj dnes. 

Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačov, šnorchlistov, freediverov i spearfisherov.