PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Rukoväť na držiak GoPro kamery k celotvárovej maske Aria Marker Wing

 
  • 1 z 2
 

Aria Marker Wing krátka rukoväť na držiak GoPro kamery celotvárovej masky Aria QR+, ktorá pomáha pri snímaní panoramatických a širokouhlých fotografií a videí.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
28.5.24
Cena 2,46 € bez DPH
2,95 €    
Značka Ocean Reef
Kategória Celotvárové masky
 

Aria Marker Wing je skvelý doplnok k celotvárovej maske Aria QR+, ktorá je určená na hladinové šnorchlovanie pre dospelých. Slúži ako držiak, resp. krátka rukoväť, ktorá sa jednoducho pripevňuje k držiaku na GoPro akčnú kameru. Pomáha pri vytváraní tzv. selfie fotografií a videí tak, že rozširuje zorné pole, čím zväčšuje záber a umožňuje snímanie viacerých objektov naraz a panoramatické snímanie. Aria Marker Wing takisto podstatnou mierou zvyšuje viditeľnosť šnorchlistu a uľahčuje rozlišovanie jednotlivcov. 

RUKOVAŤ ARIA MARKER WING

  • krátka rukoväť na držiak GoPro kamery
  • skvelý doplnok k maske Aria QR+
  • pomáha tvoriť širokouhlé a panoramatické fotografie a videá
  • slúži ako krátka selfie tyč
  • pomáha rozlišovať šnorchlistov
  • zvyšuje viditeľnosť 

Ocean Reef dodavateľ celotvárové masky Slovensko Plutv.sk

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Ocean Reef patrí medzi najstraršie potápačské spoločnosti na svete. Firma bola založená už v roku 1950 talianskou rodinou Gamberini. Dlhoročná vášeň k vodným športom a skúsenosti z oblasti chemického priemyslu viedli k výrobe úplne prvej celotvárovej masky na potápanie. V čase vzniku, išlo o inovatívny produkt, ktorý prinášal dovtedy nepoznané pohodlie a bezpečnosť.

Pokračovanie vo vývoji prináša prémiový rad celotvárových masiek na šnorchlovanie pod názvom Aria. Moderné, kvalitné masky kladú osobitý dôraz na kvalitu, bezpečnosť a dizajn. Výrobok nie len navrhnutý v Taliansku, ale aj skutočne "Made in Italy". 

OceanReef potápanie, celotvárové masky v Plutvy.sk