Milí zákazníci, predajňa je otvorená v pracovné dni od 8.00 do 17.30. Tešíme sa na vašu návštevu.

Pánske plavky Speedo Fit Panel Jammer

 
Novinka
 • 1 z 7
 

Pánske tréningové plavky, ktoré podporujú správne držanie tela a pomôžu vám rýchlejšie plávať

Dostupnosť Zvoľte variant Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné
Variant
Cena 43,33 € 43,33 € 43,33 € 43,33 € 43,33 € 43,33 € 43,33 € 43,33 € 43,33 € bez DPH
52 € 52 € 52 € 52 € 52 € 52 € 52 € 52 € 52 €
Značka Speedo
Kategória Pánske plavky
 

Držanie tela v správnej polohe pri plávaní je veľmi dôležité. Šetrí energiu a zvyšuje váš výkon. Speedo preto v spolupráci s najlepšími plavcami, trénermi a športovcami vytvorilo plavky, ktoré vám môžu pomôcť zlepšiť držanie tela pri vašom plaveckom tréningu. 

speedo-plavky-panel-jammer-plutvy_sk

Speedo Fit Panel Jammer sú športové plavky určené na tréning pre rekreačných i vrcholových plavcov. Sú vyrobené z tkaniny Endurance10, ktorá je odolná voči chlóru a drží svoj tvar a flexibilitu po dlhý čas. Na stehnách a okolo pása majú špeciálnu podšívku, ktorá je určená na kompresiu nôh a  podporu kľúčových svalov. Vďaka tomu napomáhajú k správneho držania tela. 

Pomáhajú vám minimalizovať odpor a trenie vo vode, čím šetríte vašu energiu a zvyšuje sa váš výkon. Strih plaviek do V zvyšuje pohodlie a plavky príjemne kopírujú nohy, vďaka čomu je zachovaná flexibilita pohybu, tak ako ju potrebujete.

Speedo Fit Panel Jammer sú:

 • tréningové plavky pre rekreačných i vrcholových plavcov
 • disponujú špeciálnou podšívkov na kompresiu nôh a podporu kľúčových svalov
 • minimalizujú odpor a napomáhajú k správnemu držaniu tela
 • šetria vašu energiu a zvyšujú váš výkon
 • strih do V - príjemne kopírujú nohy a držia na tele
 • vyrobené z tkaniny Endurance10, pevná a odolná voči chlóru
 • rýchloschnúce
 • nízky a elastický pás so šnúrkou
 • UV ochrana UPF50+
 • dĺžka: 46.5 cm
 • k dipozícii vo veľkostiach: 26-40

sportove-plavky-speedo-fit-panel-jammer-plutvy_sk


panske-plavky-speedo-velkostna-tabulka-plutvy-sk

Značka Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo. Vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliarečapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.


 obchod-speedo-plutvy-sk

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.