Predajňa Plutvy.sk je otvorená ⌚ 8:30 - 17:00. Vstup v režime OP ✔️. Tešíme sa na vašu návštevu.

Neoprény na otvorenú vodu a triatlon

Plavecké neoprény

Plavecké neoprény kombinujú pružnosť, komfort a poskytujú skvelý plavecký výkon, pretože sú vyrobené z veľmi flexibilného a mäkkého neoprénu*. Ponúkajú potrebnú ochranu pred chladom a škodlivým slnečným UVA a UVB žiarením.

Vonkajšia strana neoprénu je špeciálne upravená, tzv. Glide Skin. Majú veľmi hladký povrch, ktorý odpudzuje vodu a pomáha znižovať trenie vody vďaka čomu umožňuje rýchlejšie plávanie a šetrí vašu energiu.  

Triatlonové neoprény 

Moderné triatlonové obleky sú prispôsobené potrebám triatlonistov. Vo všeobecnosti sa odlišújú od iných neoprénov najmä spôsobom akým sú šité - a to z rôznych hrúbok neoprénov. Takéto kombinované šitie poskytuje dobrú tepelnú ochranu, ale zároveň si tak neoprén zachováva potrebnú flexibilitu pre pohodlné plávanie. Neobmedzuje a neťahá. Strategické šitie a umiestnenie rôznych hrúbok neoprénu sa stará o maximálnu pružnosť a vztlak tak, ako ho potrebujete. Udržuje telo v správnej pozícii pri plávaní a zvyšuje výkon. 

triatlonove-neopreny-aquasphere


*Použité materiály však nie sú tak pevné ako bežný neoprén a tak sú náchylnejšie na poškodenie a majú kratšiu životnosť. Preto ich odporúčame používať len na plávanie.

 

Najpredávanejšie

4
74514745
Značky
 
 
Hrúbka
Neoprén
Veľkosť

Stránka 1 z 2 - 29 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 29 položiek celkom