Šnorchlovací set Lince Dry

30 hodnotení
 
Exkluzívne u nás
  • 1 z 2
 

Obľúbený šnorchlovací set pre ženy. Veľká maska Lince ponúka nádherný výhľad, na suchý šnorchel potrebný pocit bezpečia.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do
26.2.18
Cena €75 bez DPH
€75    
Kód tovaru 183
Výrobca Cressi
Kategória Šnorchlovacie sety
Záruka 2 roky
 

Šnorchlovací set Lince Dry sa stal jedným z najobľúbenejších setov na šnorchlovanie a dovolenkové potápanie. Vďaka patápačskej maske Lince z veľkým rozhľadom, a bezpečnému šnorchlu Alpha si budete potápanie a šnorchľovanie vychutnávať.

Dovolenkový set Lince Dry detailne:

  • Potápačská maska Lince disponuje špeciálnymi šošovkami, vďaka ktorým sa vám naskytne o 30% širší pohľad, a vaše potápnaie nadobudne iný rozmer. Táto maska sa môže pochváliť najširším výhľadom, a stáva sa tak jednotkou.  Hypoalergénny silikón použitý na lícnice potápačských masiek Cressi zaručuje dokonalú priliehavosť a hygienickosť.  Efektívny systém na upravovanie popruhu len vyzdvihuje kvalitu týchto okuliarov.
  • Šnorchel Alpha je naším najpredávanejším šnorchlom. Skladá sa z ohybnej trubice, suchej proti zatopeniu, výdychového ventilu, vlnolamu a vymeniteľného náustku. Trubica vďaka svojej ohybnosti sa vám jednoducho a rýchlo prispôsobí. Výdychový ventil sa nachádza na spodnej strane trubice, a pomocou elypsovitého tvaru dochádza k optimálne odvádza vodu, a jednoducho sa čistí. Vymeniteľný náustok je vyrobený z antialergického silikónu, a v prípade potreby umožňuje jednoduchú výmenu. Vlnolam v hornej časti vás uchráni pred vniknutím vody do trubice.

Silné stránky šnorchlovacieho setu Lince Dry: krásny dovolenkový šnorchlovací set pre ženy Lince Dry, exkluzívne v Plutvy.sk

  • Maska Lince s luxusným výhľadom
  • mäkký, hypoalergénny silikón, dokonalá priliehavosť
  • bezpečný suchý šnorchel Alpha s vlnolamom,
  • ohybná prispôsobivá trubica, nastaviteľný náustok
  • celý set je zabalený v praktickej taške
  • skvelý set na dovolenku, alebo pre rekreačné potápanie
  • dostupný aj s väčšou maskou Matrix pre mužov.

Naše hodnotenie : Krásny šnorchlovací set Lince Dry, je určený náročné dámy a slečny, ktoré ocenia kvalitu a krásny dizajn. Veľké šošovky vám pri šnorchlovaní poskytnú potrebný rozhľad nielen pred, ale i pod sebou. Maska je veľmi praktická, ale i pevná, bez obáv ju môžete využiť i na potápanie. Masku Lince dopĺňa obľúbený šnorchel Alpha, s vlnolamom, ktorý zabraňuje striekajúcej vode, ale predovšetkým jednocestným ventilom, ktorá vás vody zo šnorchla okamžite zbaví. Za nás jednoznačná voľba na dovolenku, a určite celý set odporúčame.

Náš tip: K dobrému setu patria dobré plutvy. Na šnorchlovanie i dovolenkové potápanie vám odporúčame Cressi Pluma.

Podobný produkt

Druh setu Bez plutiev
Maska Dvojzorníková
Šnorchel (?) Suchý
Typ tváre Užšia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.