Milí zákazníci, našu novú predajňu nájdete na novej adrese Šusteková 45. Len pár metrov od pôvodných priestorov, vedľa potravín Delia.

Šnorchle

Šnorchel je dýchacia trubica, ktorá zabezpečujúce prísun vzduchu z vodnej hladiny pri splývaní a pohybe tesne pod hladinou. Používajú sa pri šnorchlovaní, potápaní a freedivingu.  Podľa funkcie môžeme rozdeliť šnorchle na:

 • Jednoduché dýchacie trubice s klasickým tvarom sú vhodné na šnorchlovanie pre nenáročných zákazníkov. Odporúčame vám model s vlnolamom Mexico.
 • Polosuché šnorchle sú veľmi populárne, pretože sú vybavené vlnolamom, ktorý chráni ústie šnorchla pred natečením vody, výdychovým ventilom pre jednoduché vyfúknutie vody zo šnorchla, a ergonometricky tvarovaným náustkom ktorý pohodlne "zakúsnete". Najpredávanejším polosuchým šnorchlom v našej ponuke je Gamma.
 • Suché šnorchle majú rovnakú výbavu ako polosuché, plus vrchnú klapku, ktorá pri ponorení šnorchel uzavrie. Tým sa do trubice nedostane voda. Vhodný je najmä pre šnorchlistov, ktorí dbajú na svoju bezpečnosť, či neradi ochutnávajú slanú vodu. Príkladom je suchý šnorchel Alpha Dry.


Sortiment šnorchlov v našej ponuke starostlivo vyberáme a nájdete v ňom iba praxou overené modely od výrobcov, ktorí sú elitou v tejto oblasti. Každý šnorchel poznáme, vieme pre koho je vhodný, komu ho odporučiť. Ak máte otázky, pýtajte sa, veľmi radi vám poradíme.

 

Najpredávanejšie

7
161716
Značky
 
Farba
Šnorchel

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

 • Skladom (3 ks)
  Cressi Mexico je klasický, veľmi pružný šnorchel s vlnolamom, vhodný na šnorchlovanie a freediving.

  9 €
 • Skladom (1 ks)
  Flexibilný šnorchel pre freediverov a spearfisherov.

  14,50 €
 • america Tip
  10 dní
  Cressi America, je kratšia dýchacia trubica s veľkým vnútorným priemerom, navrhnutá pre freediverov a rybárov.

  13 €
 • freedivingovy snorchel cressi corsica modry Tip
  Skladom (> 3 ks)
  Cressi Corsica je špičkovo prepracovaný šnorchel pre hĺbkové potápanie a spearfishing.


  Ušetríte: 4 € (–20 %)

  16 €
 • Skladom (> 3 ks)
  Tvarovaná dýchacia trubica s antibakteriálnym náustkom Gringo, je ideálna na šnorchlovanie a potápanie.


  Ušetríte: 1 € (–13 %)

  7 €

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom