Masky na šnorchlovanie, Strana 2

Maska na šnorchlovanie sú ideálnou voľbou pre dovolenkové šnorchlovanie a rekreačné potápanie. Ponúkame vám širokú škálu rámov, veľkosti šošoviek a ich sklonu, vnútorného objemu a samozrejme farebných prevedení. Pri výbere masky dbajte na účel, na ktorý budete okuliare používať, na kvalitu silikónu, ktorý zodpovedá za nepriepustnosť vody, na veľkosť šošoviek, ktoré vám sprostredkujú krásny výhľad a typ tváre pre ktorý je maska určená. Až následne vyberajte farebné prevedenie, ktoré bude ladiť s vašimi plavkami :).

 • Medzi najpredávanejšie masky na dovolenkové šnorchlovanie pre ženy a mužov patrí Marea, poriadny chlapi siahajú po maske Sky. novinkou je väčšia maska Ocean. Priehľadný mäkký silikón, veľké šošovky a jemné línie sú zárukou  maximálnej spokojnosti.
 • Pre najnáročnejších dovolenkárov a potenciálnych potápačov máme pripravené špičkové masky Eyes Evo Crystal, Big Eyes Evo Crystal, Piuma Evo Crystal. Vyznačujú sa jemným kryštálovo priezračným silikónom, veľkými šošovkami a vnútorným rebrovaním pre maximálny komfort. Potenciálni freediveri siahnu po minimalistickej maske Nano.

Moderné masky na šnorchlovanie majú krásne línie, praktický dizajn a kvalitný silikón, ktorý je zárukou dobrého tesnenia. Vďaka veľkej ponuke skladom, či na objednávku vieme aj pre vás nájsť správny model, ktorý vám výborne sadne a nebude zatekať. Ak máte otázky, neváhajte nám zavolať či napísať, radi vám pomôžeme s výberom.

 

Najpredávanejšie

18
7811878
Značky
 
Farba
Maska
Silikón
Šošovky
Typ tváre

Stránka 2 z 2 - 24 položiek celkom

 • Maska na šnorchlovanie Cressi Sirena
  Momentálne nedostupné (1 ks)
  Cressi Sirena je jednošošovková maska vhodná na šnorchlovanie, rekreačné potápanie a plávanie

  18 €
 • focus Akcia Tip
  Potápačská maska Cressi Focus
  Skladom
  Veľmi populárna maska na potápanie Cressi Focus. Tvar masky a materiál poskytuje vysoký komfort aj pri dlhodobom...

  Pôvodne: 55 €
  Ušetríte: 15,50 € (–28 %)

  39,50 €
 • potapacska maska scubapro spectra Tip Exkluzívne u nás
  Potápačská maska Scubapro Spectra
  Skladom (2 ks)
  Okuliare na potápanie Scubapro Spectra je exkluzívna maska s metalickým prevedením, čo jej dodáva jedinečný vzhľad.


  Ušetríte: až 4 € (–5 %)

  od 69,90 €

Stránka 2 z 2 - 24 položiek celkom