PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Juniorské plavecké okuliare Speedo Vengeance

 

Tréningové a pretekárske plavecké okuliare pre deti a juniorov od 6 do 14 rokov.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (1 ks) Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
28.5.24 28.5.24
Cena 15,92 € 18,83 € od 15,92 € bez DPH
19,10 € 22,60 € od 19,10 €    
Značka Speedo
Kategória Detské plavecké okuliare a masky
 

Speedo Vengeance sú obľúbené juniorské plavecké okuliare vhodné pre pravidelný tréning a preteky. Veľkosťou a tvarom sú vhodné re deti od 6 do 14 rokov a dospelých s úzkou, drobnou tvárou.

Verzia 2.0 prináša o 20% širší rozhľad, kvalitnejšie materiály a moderný dizajn. Polykarbonátové šošovky sú veľmi ľahké a pohodlné. Skvele sadnú do očných jamiek. Majú nízky profil, preto sú vhodné aj na športové plávanie. Mäkké, silikónové tesnenie je hypoalrgénne, remienok je nastaviteľný pomocou rýchlo spony. V balení sú 3 vymeniteľné nosníky a textilné vrecko na ochranu okuliarov pre poškriabaním.

"Vanquishery" majú moderné, zrkadlové šošovky, ktoré znižujú jas a odraz svetla.  Vďaka tomu získate lepší prehľad pri plávaní vonku, alebo v bazénoch, kde je výrazné osvetlenie. Zrkadlovky ponúkame v modrom, ružovom, alebo čiernom prevedení.  

Speedo Vengeance v skratke:

  • obľúbený model plaveckých okuliarov
  • vhodné pre deti, juniorov a dospelých s menšou tvárou
  • určené na pravidelný tréning a preteky
  • vhodné aj na plávanie vonku
  • nízky profil, ľahké materiály
  • zrkadlové šošovky
  • UVA a UVB ochrana
  • ochranná vrstva proti zahmlievaniu
  • 3 ks vymeniteľné nosníky
  • textilné vrecko na okuliare

Značka Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo. Vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.

obchod-speedo-plutvy-sk

Podobné produkty

Farba (?) Modrá, Zelená, Žltá
Vek, určenie (?) od 6 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.