Juniorské plavecké okuliare Speedo Vengeance

 
Novinka
 • 1 z 4
 

Tréningové a pretekárske plavecké okuliare pre deti a juniorov od 6 do 14 rokov.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (1 ks) Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
21.9.21 21.9.21
Cena 14,17 € bez DPH
17 €    
Značka Speedo
Kategória Detské plavecké okuliare a masky
 

Speedo Vengeance sú obľúbené juniorské plavecké okuliare vhodné pre pravidelný tréning a preteky. Veľkosťou a tvarom sú vhodné re deti od 6 do 14 rokov a dospelých s úzkou, drobnou tvárou.

Verzia 2.0 prináša o 20% širší rozhľad, kvalitnejšie materiály a moderný dizajn. Polykarbonátové šošovky sú veľmi ľahké a pohodlné. Skvele sadnú do očných jamiek. Majú nízky profil, preto sú vhodné aj na športové plávanie. Mäkké, silikónové tesnenie je hypoalrgénne, remienok je nastaviteľný pomocou rýchlo spony. V balení sú 3 vymeniteľné nosníky a textilné vrecko na ochranu okuliarov pre poškriabaním.

"Vanquishery" majú moderné, zrkadlové šošovky, ktoré znižujú jas a odraz svetla.  Vďaka tomu získate lepší prehľad pri plávaní vonku, alebo v bazénoch, kde je výrazné osvetlenie. Zrkadlovky ponúkame v modrom, ružovom, alebo čiernom prevedení.  

Speedo Vengeance v skratke:

 • obľúbený model plaveckých okuliarov
 • vhodné pre deti, juniorov a dospelých s menšou tvárou
 • určené na pravidelný tréning a preteky
 • vhodné aj na plávanie vonku
 • nízky profil, ľahké materiály
 • zrkadlové šošovky
 • UVA a UVB ochrana
 • ochranná vrstva proti zahmlievaniu
 • 3 ks vymeniteľné nosníky
 • textilné vrecko na okuliare

Značka Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo. Vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.

obchod-speedo-plutvy-sk

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
11x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.