PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Potápačské masky

Potápačská maska je jedna z najdôležitejších a najosobnejších častí výbavy potápača. Vďaka kvalitnej maske si môžete naplno  a nerušene vychutnať všetky detaily podmorského sveta. Masky z našej ponuky majú temperované šošovky, vsadené do pevného, bezpečného rámu, sú vyrobené z antialergického, mäkkého silikónu a poskytujú výbornú viditeľnosť do všetkých smerov.

Ako vybrať potápačskú masku ? Pri výbere masky dbajte na kvalitu a priľnavosť silikónu, ktorý nielen dobre utesní masku, ale vám zaručí pohodlie aj pri dlhšom ponore. Väčšie šošovky vám zaručia väčší prehľad, možnosť lepšie a rýchlejšie reagovať. Tvar rámu by mal kopíroval typ tváre. Ak máte úzku tvár, vyberajte si menšiu, užšiu masku. Naopak, ak máte gulatší typ tváre, vyberajte si väčšiu, širšiu masku. Najobľúbenejšie modely sú: Scubapro Spectra, Scubapro Vibe 2 a nová maska Cressi Air Crystal.

Všetky masky na potápanie môžete využiť i pri šnorchlovaní. Tie s menším objemom i na freediving. V ponuke máme aj dioptrické masky, masky pre dámy s drobnejšou tvárou i pánov s fúzmi. Ak si nie ste istý, alebo máte otázky, radi vám pri výbere poradíme.

 
28
100128100
Značky
 
 
Farba
Maska
Produkt
Typ tváre

Stránka 1 z 1 - 18 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 18 položiek celkom