PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Potápačská maska Scubapro Synergy Twin Trufit

 

Potápačská maska s rôznou hrúbkou silikónu, pre väčšie pohodlie a lepšiu tesnosť.

Dostupnosť Zvoľte variant 10 dní 10 dní
Variant
Môžeme doručiť do
5.8.24 5.8.24
Cena 79,58 € bez DPH
95,50 €    
Značka Scubapro
Kategória Potápačské masky
 

Scubapro Synergy Twin Trufit je veľmi kvalitná maska na potápanie, šnorchlovanie a ľahký spearfishing. Maska je výnimočná má zužujúcim sa silikónom a jedinečným rebrovaním. Silikón okolo šošoviek je hrubší, pevnejší, postupne sa smerom k tvári zužuje, čím získava jemnosť a výbornú priľnavosť. Pre spevnenie jemného silikónu bolo navrhnuté jeho unikátne rebrovanie na lícnici - vytvorené technológiou Trufit.  

Maska Scubapro Synergy Twin Trufit výborne sadne na takmer každú tvár. Vďaka jemnému, dobre tvarovateľnému silikónu sa skvele prispôsobí úzkej ženskej i širokej mužskej tvári. Meniaca sa tuhosť a zúžujúci sa silikón kombinuje dokonalé tesnenie a pohodlie. Šošovky z tvrdeného skla poskytujú výbornú svetelnú priepustnosť bez skreslenia farieb a to i v zlých svetelných podmienkach. Zrkadlové šošovky poskytujú ochranu proti oslneniu 

Scubapro Synergy Twin Trufit v skratke:Scubapro Synergy Twin Trufit špičková potápačská maska s unikátnym silikónom

  • dvojšošovková maska s temperovaným sklom
  • ultra číre sklo na šošovkách, skvelé zorné pole
  • rebrovaná sukňa pre lepšiu tesnosť a väčšie pohodlie
  • jemné vrecko na nos, ľahko vyrovnáte tlak i hrubých rukaviciach
  • jednoducho nastaviteľný remienok, otočné pracky
  • rozdelený remienok na temena, pre lepšie uchytenie a vyšší komfort
  • maska je vyvíjaná a testovaná profesionálnymi potápačmi
  • dodávaná v ochrannom boxe

Naše hodnotenie: Maska Synergy Twin Trufit od nemeckého výrobcu Scubapro je výnimočná vďaka tvaru a vyhotoveniu silikónu. Ten má unikátny tvar a jeho tuhosť sa od skla k tvári postupne znižuje, čím výrobc dosiahol dokonalé priľnutie takmer na každú tvár, pri zachovaní veľkého pohodlia. Maska netlačí ani pri dlhom, či opakovanom potápaní.

Všetky použité materiály sú veľmi kvalitné, šošovky z tvrdeného skla poskytuje výborný výhľad, sukňa masky a remienok z vysokokvalitného silikónu, pevné, pritom však pohyblivé spony, umožnia masku nasadiť presne podľa potreby. 

Podobné produkty

Farba (?) Čierna, Transparentná, Červená, Strieborná
Maska (?) Dvojzorníková
Produkt (?) Masky
Typ tváre (?) Úzka, Stredne široká

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Scubapro je obľúbený, americký výrobca špičkovej potápačskej techniky. Tento príbeh sa začal písať v roku 1963, kedy Gustav Dalla Valle a Dick Bonin spojili podobné záujmy, hodnoty, a silné odhodlanie. Výsledok ich spoločného úsilia dnes prináša potešenie tisícom potápačov po celom svete. A my sme veľmi radi, že bokom neostali na potápači a šnorchlisti zo Slovenska.

Scubapro dnes ponúka vysoko kvalitné, extrémne pohodlné a bezpečné produkty, ktoré vám spríjemnia potápanie, šnorchlovanie a freediving. Kvalitou a precíznym prevedením oslovujú širokú škálu ľudí, od rekreačných potápačov, šnorchlistov skúmajúcich korálové útesy až po milovníkov nádychového alebo technického potápania.

Z ponuky výrobcu Scubapro si u nás najčastejšie vyberáte: masky Spectra s Vibe 2, juniorskú masku Mini VU, šnorchle Spectra a Spectra Dry, a legendárne plutvy Seawing Nova.

scubapro-potapacsky-obchod-bratislava-plutvy_sk