Freedivingová maska AquaLung Micromask X

 
 • 1 z 5
 

AquaLung Micromask X nové prevedenie najobľúbenejšej freedivingovej masky. Perfektný výhľad so zachovaným minimálnym vnútorným objemom.

Dostupnosť Zvoľte variant 7 dní 7 dní Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
10.10.23 10.10.23 29.9.23
Cena 52,75 € bez DPH
63,30 €    
Značka Aqualung
Kategória Masky
 

AquaLung Micromask X je nové prevedenie jednej z najobľúbenejších freedivingových masiek - Micromask. Vylepšenie masky spočíva v rozšírení zorného poľa, avšak so zachovaním minimálneho vnútorného objemu. Ďalšou novinkou je podstatne príjemnejší silikón tesnenia, ktorý ešte lepšie kopíruje kontúry tváre a prispôsobuje sa jej.

Micromask X poskytuje potápačom, freediverom a spearfisherom komfort aj pri dlhšom ponore a zároveň pomáha so znižovaním odporu vody. V porovnaní s klasickými maskami svojho druhu, je mimoriadne ľahká, s takmer najmenším vnútorným objemom.

AquaLung Micromask X má dve šošovky postavené blízko očí tak, aby kopírovali polohu kostí očnice. Vďaka tomuto dizajnu je periféria otvorenejšia, do masky preniká viac svetla a výhľad je preto jasnejší a širší. Z vnútornej strany šošoviek je UV ochranný filter, ktorý chráni váš zrak pred škodlivým žiarením, a taktiež vrstva Antifog, ktorá pomáha so zmierňovaním zahmlievania.

Lícnica je vyrobená z hypoalergénneho silikónu, ktorý verne kopíruje takmer každý typ tváre. Na dotyk je extra mäkký a príjemný. Na tvár tesne nalieha a predchádza tak zatekaniu vody. Oblasť nosa je flexibilná a umožňuje jednoduché vyrovnávanie s hĺbkou narastajúceho tlaku. Dĺžka remienku masky je nastaviteľná gombíkmi po bokoch. V strede je remienok rozdvojený preto je maska veľmi stabilná, a taktiež jednoducho sa spája so šnorchlom.

FREEDIVINGOVÁ MASKA AQUALUNG MICROMASK X:

 • nové prevedenie najobľúbenejšej masky
 • výborná na freediving a sprearfishing
 • zorníky postavené blízko očí
 • nízky vnútorný objem avšak široké zorné pole
 • pomáha znižovať odpor vody
 • krásny čistý a jasný výhľad 
 • UV ochranný filter
 • vrstva proti nadmernému zahmlievaniu
 • príjemné a pohodlné tesnenie
 • mäkká oblasť nosa pre jednoduché vyrovnávanie tlaku
 • nastaviteľný remienok prackami po bokoch

Podobné produkty

Farba (?) Čierna, Modrá, Červená
Maska (?) Dvojzorníková
Produkt (?) Masky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Aqualung je známy francúzsky výrobca potápačskej výbavy, potápačských setov a dýchacich prístrojov. Názov Aqualung prvý krát predstavil svetu Jacques-Yves Cousteau, potápač, ekológ, prieskumník a spolutvorca potápačského prístroja s otvoreným okruhom.

V našej ponuke nájdete najmä plutvy, masky, šnorchle, šnorchlovacie sety a ďalšie príslušenstvo, ktoré Aqualung vyrába s kombináciou kvalitných materiálov a neustálej technologickej inovácie. S výrobkami Aqua Lung si s ľahkosťou a pôžitkom vychutnáte krásy vodných športov.