PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Maska Scubapro Ghost

 
Akcia
  • 1 z 4
 

Jednoduchá a elegantná maska na potápanie a freediving. Pohodlne sedí a ponúka perfektné zorné pole.

Dostupnosť Zvoľte variant 7 dní Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
30.5.24 21.5.24
Cena 49,58 € bez DPH
59,50 €    
Značka Scubapro
Kategória Masky
 
Scubapro Ghost je maska, vhodná pre začínajúcich freediverov i potápačov. Jednošošovková maska sa vyznačuje extrémne širokým zorným polom a veľmi malým vnútorným objemom.
 
Maska Ghost ponúka unikátny systém spojenia skla a silikónovej sukne bez použitia rámu. Vďaka tomu, má maska minimálnu hmotnosť, veľkosť ako aj celkový vnútorný objem masky. Vďaka kvalitne spracovaným prackám sa veľkosť popruhu masky nastavuje jednoducho a pohodlne. Svojim dizajnom vás určite zaujme. 
 
Scubapro Ghost v skratke:
  • jednošošovková maska pre freediverov a potápačov
  • minimálna hmotnosť, vnútorný objem i veľkosť
  • komfortné nastavenie veľkosti popruhu
  • mäkký silikón vďaka, ktorému ľahko vyrovnávate tlak
  • k dispozícii v troch farbách - biela, čierna, transparentná

Scubapro je obľúbený, americký výrobca špičkovej potápačskej techniky. Príbeh firmy Scubapro sa začal písať v roku 1963, kedy sa dali dokopy ľudia s podobnými hodnotami, záujmami, ale aj veľmi silnou túžbou, profesionalitou a odhodlaním. Výsledky ich spoločného úsilia dnes prinášajú potešenie tisícom potápačov po celom svete. Dnes Scubapro ponúka vysoko kvalitné, pohodlné a bezpečné produkty, ktoré vám spríjemnia potápanie, šnorchlovanie a freediving. Kvalitou a precíznym prevedením oslovujú širokú škálu ľudí, od rekreačných potápačov, šnorchlistov skúmajúcich korálové útesy až po milovníkov nádychového alebo technického potápania.

scubapro-potapacsky-obchod-bratislava-plutvy_sk

Podobné produkty

Farba (?) Biela, Čierna, Transparentná
Maska (?) Jednozorníková
Produkt (?) Masky
Typ tváre (?) Úzka, Stredne široká, Široká

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Scubapro je obľúbený, americký výrobca špičkovej potápačskej techniky. Tento príbeh sa začal písať v roku 1963, kedy Gustav Dalla Valle a Dick Bonin spojili podobné záujmy, hodnoty, a silné odhodlanie. Výsledok ich spoločného úsilia dnes prináša potešenie tisícom potápačov po celom svete. A my sme veľmi radi, že bokom neostali na potápači a šnorchlisti zo Slovenska.

Scubapro dnes ponúka vysoko kvalitné, extrémne pohodlné a bezpečné produkty, ktoré vám spríjemnia potápanie, šnorchlovanie a freediving. Kvalitou a precíznym prevedením oslovujú širokú škálu ľudí, od rekreačných potápačov, šnorchlistov skúmajúcich korálové útesy až po milovníkov nádychového alebo technického potápania.

Z ponuky výrobcu Scubapro si u nás najčastejšie vyberáte: masky Spectra s Vibe 2, juniorskú masku Mini VU, šnorchle Spectra a Spectra Dry, a legendárne plutvy Seawing Nova.

scubapro-potapacsky-obchod-bratislava-plutvy_sk