PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Čistič a lubrikant na zipsy McNett Zip Care

 
  • 1 z 2
 

McNett Zip Care je univerzálny čistiaci a mazací prostriedok na údržbu zipsov potápačských a plaveckých oblekov

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do
17.6.24
Cena 8,33 € bez DPH
9,99 €    
Kód tovaru 29118
Značka McNett
Kategória Starostlivosť o neoprény
 

McNett Zip Care je koncentrovaný kvapalný prípravok určený na čistenie a mazanie zipsov z rôznych materiálov.

Vstavanou kefkou dôkladne očistíte a premažete akékoľvek zipsy na potápačskom, vodáckom, alebo outdoorovom vybavení, batohoch, stanoch, obuvi, lyžiach ...

McNett Zip Care v skratke:McNett Zip Care čistiaci prostriedok na mazanie zipsov na potápačských a vodáckych oblekoch, Plutvy.sk

  • čistí a maže zipsy
  • odstraňuje nečistoty, piesok, soľ, prach
  • vhodný pre zipsy z kovu, plastu a nylónu
  • vrchnák s kefkou
  • objem 59ml

Použitie Zip Care: Otvorte zips na potápačskom obleku, alebo iný ošetrovaný zips a suchou kefkou odstráňte prach, piesok a ostatné nečistoty. Kefku vyčistite. Otvorte flaštičku a na zips naneste dostatočné množstvo prípravku. Kefkou ho dôkladne aplikujte z vonkajšej, aj vnútornej strany na jednotlivé zuby. Po skončení zatvorte balenie a opláchnite kefku.

Upozornenie:  McNett Zip Care je koncentrovaný prípravok. Je dôležité uchovávať ho mimo dosahu detí a zabrániť styku s očami. V prípade zasiahnutia očí je dôležité okamžité vypláchnutie vodou (min. 15 minút) a pokiaľ podráždenie stále trvá treba vyhľadať lekársku pomoc. 

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
2x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

McNett je synonymom kvalitných produktov, ktoré nám pomáhajú riešiť každodenné problémy. V našej ponuke nájdete gél proti zahmlievaniu, čistič potápačských masiek a okuliarov, lepidlo na neoprén a šampón na neoprén.