Neoprén Agama Master 5mm

 
TOP kvalita
 

Dlhý potápačský oblek z pružného neoprénu.

Dostupnosť Zvoľte variantu 5 dní 5 dní 5 dní 5 dní 5 dní 5 dní Skladom (1 ks) 5 dní 5 dní
Variant
Môžeme doručiť do
4.3.21 4.3.21 4.3.21 4.3.21 4.3.21 4.3.21 26.2.21 4.3.21 4.3.21
Cena 125 € bez DPH
150 €    
Značka Agama
Kategória Neoprénové obleky na potápanie
 
 

Agama Master je jednodielny oblek vyrobený z 5mm stretchového neoprénu. Vynikajúce tesniace schopnosti vďaka zakončeným dvojitým manžetám na rukávoch a nohaviciach, ktorých súčasťou sú zipsy proti zatekaniu vody. Taktiež tomu napomáhajú aj kvalitne spracované švy, ktoré sú obojstranne prešité a lepené. Dostatočne teplý, aby vás zahrial pri potápaní, či dlhšom šnorchlovaní a športovaní vo vode. Pohodlný a flexibilný, aj napriek svojej hrúbke.

Jednoduchý vzhľad je obohatený manžetovým zakončením na rukávoch a nohaviciach neoprénu. Ľahký pohyb umožňuje 4mm superstretch nachádzajúci sa pod kolenami a v podpaží obleku. Celkové pohodlie je dosiahnuté plyšovým vnútrom neoprénu, ochranu kolien zas zabezpečujú nové veľmi odolné aplikácie na kolenách. Zipsy sú umiestnené na zadnej strane neoprénu, a tiež po stranách rukávov a nohavíc, vrátane podzipsov zabraňujúcich zatekaniu vody. Všetky švy na neoprénovej kombinéze sú lepené a obojstranne šité. Neoprén Agama v kombinácií s neoprénovým monošortom Master-short tvoria vhodný typ potápačského obleku.

Potápačský neoprén Agama Master v skratke:

  • jednodielny oblek na potápanie, šnorchlovanie, a iné druhy vodných športov
  • 5 mm superstretch  pohodlný a pružný neoprén
  • dvojité manžety na rukávoch a nohaviciach
  • zips na zadnej strane neoprénu, vrátane zipsov na rukávoch a nohaviciach
  • lepené a obojstranné šité švy
  • nová aplikácia na kolenách určená proti oderu

Tabuľka veľkosti:

potápačský neoprénový oblek Agama Master 5mm, tabuľka veľkosti, v e-shope plutvy.sk

Potápačský oblek Agama v obchode Plutvy.sk

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

História firmy Agama siaha do roku 1991 kedy sme sa prvý raz mohli stretnúť s ich výrobkami. Je najväčším výrobcom neoprénových a membránových oblekov v ČR a SR.

Agama Zlín český výrobcaČinnosťou firmy Agama je výroba neoprénových oblekov pre profesionálne a rekreačné potápanie, pre windsurfing, rafting, kiteboarding, rybolov a podobné vodné športy. Taktiež  je výrobcom profesionálnych suchých neoprénových a trilaminátových oblekov pre pracovné potápanie, pre vodné záchranné služby, hasičov, armádu, políciu, ktoré okrem iného podliehajú certifikácii. Potápačské príslušenstvo značky Agama je prepracované a kvalitné, no napriek tomu ich ceny sú dostupné pre každého.

Agama vyniká svojimi kvalitnými výrobkami a vybavením pre vodákov a profesionálnych potápačov, ktorí potrebujú tú najlepšiu potápačskú techniku. Firma Agama ponúka široký sortiment pre každého,či už je to profesionál alebo rekreant. Technické skúsenosti a odhodlanie k inováciám, umožnili spoločnosti Agama udržať si výborné postavenie v potápačskom odvetví už niekoľko rokov.