Detská plavecká doska Speedo Sea Squad

 
  • 1 z 2
 

Malá, veselá detská doska pre malých plavcov. 

Dostupnosť Zvoľte variant Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné
Variant
Cena 10 € bez DPH
12 €
Značka Speedo
Kategória Plavecké dosky a piškóty
 

Speedo Sea Squad Kickboard je malá, plavecká doska vhodná na učenie a zdokonaľovanie plávania. Malým deťom pomáha oporná doska udržať hlavu nad hladinou, pomáha pri prvých záberoch, buduje ich sebadôveru. Starším, skúsenejším deťom posilňuje nohy a zlepšuje techniku.

Doska Sea Squad je ľahká, príjemná na dotyk, miesta na uchytenie sú predtvarované. Použité materiály sú mäkké, príjemne. Neobsahuje PVC.

Speedo Sea Squad Kickboard v skratke:plavecká doska pre deti, malá, ľahká Speedo Sea Squad v obchode Plutvy.sk

  • malá, detská plavecká doska
  • pre deti od 2 rokov
  • vhodná pre učenie plávania
  • na rozvíjanie sebadôvery a techniky
  • mäkké, príjemné úchopy
  • rozmery 31 x 23cm
  • vyrobená bez použitia PVC
  • farby: červená, ružová

UPOZORNENIE:

Detská plavecká doska Speedo nie je záchranná plavecká pomôcka. Slúži ako nadnášacia pomôcka pri výučbe plávania a pravidelnom tréningu vo vode. Preto ju používajte výhradne pod dozorom dospelého plavca.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
3x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.