PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Plavecký set Aqua-Speed Wavy plavecká doska + piškóta

 
Exkluzívne u nás
  • 1 z 2
 

Aqua-Speed Wavy plavecký set dosky a piškóty pre efektívny tréning hornej a dolnej polovice tela. Spojenie dvoch najpoužívanejších plaveckých pomôcok.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (2 ks) Momentálne nedostupné
Variant
Môžeme doručiť do
25.6.24 -
Cena 18,50 € bez DPH
22,20 €    
Značka Aqua-Speed
Kategória Plavecké dosky a piškóty
 

Aqua-Speed Wavy je set dosky a piškóty pre plavcov a plavkyne v bazénoch aj na otvorenej vode na efektívny tréning celého tela. Set je vhodný ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých plavcov, ktorým pomáha zvýšiť odpor vody a posilniť tak svalstvo, ale najmä zlepšiť techniku plávania.

Plavecká doska slúži na tréning spodnej polovice tela: plavec ju drží pevne v rukách a zaberá nohami. Doska zvyšuje odpor vody pri plávaní, a tým podporuje väčšiu prácu nôh a zapájanie svalstva, ktoré sa pravidelným plávaním posilňuje. Pri plávaní s doskou je umožnené lepšie sa sústrediť na pohyby nohami a zaujatie správneho plaveckého postoja, čo vedie k zlepšovaniu plaveckej techniky.

Plavecká piškóta sa používa na tréning vrchnej polovice tela: je umiestnená medzi stehnami, vďaka čomu sú nohy a panva spoľahlivo nadnášané. Po zaujatí tejto pozície závisí plávanie na pohyboch rukami, čím sa zvyšuje fyzická záťaž, svalstvo je lepšie posilňované a plavec viac sústredený na správnu techniku záberu a udržanie stability.

Doska a piškóta Aqua-Speed sú vyrobené z kvalitnej EVA peny, ktorá je veľmi ľahká, no zároveň aj pevná. Na hladine pláva, avšak nenasáva vodu a jej povrch rýchlo schne. Doska má rozmery 40 x 28cm a jej hlavnou výhodou je ergonomické tvarovanie a dve rukoväte, ktoré uľahčujú manipuláciu a plavecký tréning. Piškóta je dlhá 23cm, široká 10.5, 5 a 8cm a vysoká 12,5cm. Má asymetrický tvar, ktorý umožňuje pohodlné regulovanie miery nadnášania a zvyšuje pohodlie pri jej používaní.

PLAVECKÝ SET AQUA-SPEED WAVY:

  • spojenie dvoch najpoužívanejších plaveckých pomôcok
  • pre začiatočníkov aj pokročilých
  • na tréning hornej aj dolnej polovice tela
  • doska na zlepšenie práce nohami
  • piškóta na efektívnejší záber a tréning rúk
  • ergonomické tvarovanie
  • pohodlné používanie
  • kvalitné materiály

Podobné produkty

Farba (?) Ružová, Sivá
Produkt (?) Sety, Dosky, Piškóty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: