PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Detský šnorchel Cressi Dry Junior

 
TOP kvalita Najobľúbenejšie
 • 1 z 4
 

Suchý šnorchel pre deti už od 3 rokov. Bezpečný, s klapkou proti zaliatiu pri ponorení.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (>3 ks) 15 dní Skladom (>3 ks) 15 dní
Variant
Môžeme doručiť do
21.5.24 11.6.24 21.5.24 11.6.24
Cena 20,42 € bez DPH
24,50 €    
Značka Cressi
Kategória Detské šnorchle
 

Cressi Desert Dry Junior je suchý šnorchel pre deti už od 3 rokov. Jeho vyhotovenie a použité materiály sú kvalitné a trvácne. Náustok je vyrobený zo 100% silikónu, ktorý je navyše hypoalergénny a mäkký. Celá spodná časť šnorchla je flexibilná a tak sa lepšie prispôsobuje polohe úst. Šnorchel tak pri používaní deti ani neucítia.

Telo šnorchla je ergonomicky zakryvené a kopíruje hlavu. Pri plávaní a šnorchlovaní tak nezavadzia a nespomaľuje. Na telo šnorchla bol použitý polymér, vďaka čomu je šnorchel mäkký a aj pri dlhšom šnorchlovaní netlačí na hlavu. 

Šnorchel je vybavený 3 bezpečnostnými prvkami - (1) profilovaným vlnolamom, (2) výdychovým ventilom a (3) klapkou proti zaliatiu šnorchla.
Suchý detský šnorchel, bezpečná dýchacia trubica za výbornú cenu na Plutvy.sk

Profilovaný vlnolam výrazne znižuje vniknutie vody do šnorchla na hladine. Výdychový ventil zabraňuje akémukoľvek zadržaniu vody v šnorchli. Najdôležitejšou súčasťou suchého šnorchla je vrchná klapka, tzv. Aqua Stop ventil, ktorý sa pri ponorení uzatvorí a tým zabráni vniknutiu vody pri úplnom ponorení.

Cressi Desert Dry Junior v skratke: 

 • navrhnutý pre deti a juniorov
 • vhodný pre deti už od 3 rokov
 • typ: suchý (pri ponorení sa uzavrie)
  • profilovaný vlnolam znižuje vniknutie vody do šnorchla
  • klapka proti zatečeniu vody do šnorchla
  • jednocestný výdýchový ventil zabraňuje zadržaniu vody
 • je vyrobený z ohybného materiálu
 • ergonomicky zakryvený, pre čo najvyšší komfort
 • spodná časť šnorchla je flexibilná pre čo najväčší komfort
 • navrhnutý tak, aby prirodzene kopíroval tvar hlavy
 • spodná časť šnorchla je flexibilná vďaka čomu sa výborne sprispôsobí polohe úst
 • ergonomický náustok z antialergického silikónu je dobre prispôsobivý a netlačí

Naše hodnotenie:

Šnorchel Cressi Dry Junior je najbezpečnejší šnorchel pre deti, ktorý máme v ponuke. Pri ponorení sa automaticky uzavrie, a tým nedovolí vode, aby sa dostala do šnorchla malého šnorchlistu. Prípadné drobné preliatie vyrieši výdychový ventil. Jednoznačne odporúčame.

Náš tip:

Užite si rodinnú dovolenku spolu. Pre dospelých máme šnorchel Desert Dry.

O výrobcovi:

Cressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Firmu založili bratia, nadšení potápači, Egidio a Nanni Cressi v talianskom prístavnom meste Janov. Ich túžba po objavovaní podmorských krás vyústila do výroby prvej potápačskej masky, ktorú vo vylepšenej podobe nájete v našej ponuke aj dnes. 

Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačov, šnorchlistov, freediverov i spearfisherov.

Cressi potápačské potreby Plutvy.sk, Bratislava

Podobné produkty

Farba (?) Modrá, Ružová, Žltá
Produkt (?) Šnorchle
Šnorchel (?) Suchý

Video recenzia šnorchla Cressi Dry junior


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Cressi obchod v BratislaveCressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Firmu založili bratia, nadšení potápači, Egidio a Nanni Cressi v talianskom prístavnom meste Janov. Ich túžba po objavovaní podmorských krás vyústila do výroby prvej potápačskej masky, ktorú vo vylepšenej podobe nájete v našej ponuke aj dnes. 

Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačov, šnorchlistov, freediverov i spearfisherov.