PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Freedivingová maska Salvimar Neo

 
  • 1 z 2
 

Jednozorníková maska na freediving a spearfishing s odolným sklom pre jasný výhľad. Zaujme najmä nízkym objemom a hmotnosťou len 170g.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
25.6.24
Cena 32,08 € bez DPH
38,50 €    
Značka Salvimar
Kategória Masky
 

Salvimar Neo je jedozorníková maska, navrhnutá špeciálne na freediving a spearfishing. Vyznačuje sa malým vnútorným objemom, nízkou hmotnosťou a šošovkou so širokým zorným poľom

Maska Neojeden zorník vyrobená zo skla, ktoré je v porovnaní s bežnými maskami odolnejšie voči poškriabaniu a znehodnoteniu. Špeciálne temperovanie skla ponúka jasné a čisté videnie aj v hlbinách mora. Jedna šošovka znamená pre lovca mimoriadnu výhodu a ponúka dokonalý zážitok z potápania. Lícnica masky je vyrobená z hypoalergénného antireflexného silikónu. Je veľmi jemný a verne kopíruje tvár potápača. Remienok masky je rýchlo nastaviteľný a v strede rozvetvený. Táto úprava pomáha masku fixovať na presne definovanom mieste a neťahá vlasy.

Stredový nosník neprekáža vo výhľade a bočný rám masky takmer nevidíte. Pomáha ostražitému lovcovi rýchlo reagovať aj na podnety blížiace sa zo strán. Vďaka tejto konštrukcií je objem masky podstatne znížený čo v kombinácii s mäkkým silikónom na nose zjednodušuje vyrovnanie tlaku.

MASKA NEO V SKRATKE:

  • maska na freediving a spearfishing
  • jeden zorník z odolného a temperovaného skla
  • jasný výhľad aj do strán, ktorý umožňuje rýchle reakcie
  • mäkký a príjemný matný silikón 
  • hypoalergénne materiály
  • nastaviteľný rozvetvený remienok
  • dokonalá fixácia
  • nízky objem a hmotnosť len 170g

NÁVOD AKO SI VYBRAŤ SPRÁVNÚ MASKU

 Massimo, produktový manažér Salvimar, a spearfisher vás prevedie výberom správnej masky.

salvimar-oficialny-distributor-na-slovensku-plutvysk

Podobné produkty

Farba (?) Čierna
Maska (?) Jednozorníková
Produkt (?) Masky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Zakladatelia talianskej značky Salvimar sa od roku 1962 aktívne podieľali na zlepšovaní a inovovaní množstva produktov sesterských značiek, až sa v roku 2010 rozhodli vytvoriť samostatnú značku, ktorú dnes poznajú milióny ľudí po celom svete. Značka Salvimar je hlavne u freediverov a spearfisherov dobre známa, a to práve kvôli vysokej kvalite a funkčným vlastnostiam produktov. U výrobcu Salvimar je každý produkt navrhnutý špecializovaným interným tímom vývojárov, ktorí okrem kvality dbajú aj na využívanie najmodernejších postupov výroby s ohľadom na životné prostredie. Väčšina produktov Salvimar je vyrábaná priamo v talianskom Casarza Ligure.

salvimar-oficialny-distributor-na-slovensku-plutvysk

Plutvy.sk od roku 2020 značku Salvimar hrdo reprezentujú u nás, na Slovensku. Prinášame vám množstvo produktov na freediving, spearfishing alebo na otužovanie a zimné plávanie, ako napríklad neoprénové rukaviceponožky či plavky. V prípade akýchkoľvek otázok sú vám k dispozícii naši školení a skúsení kolegovia na predajni Plutvy.sk alebo telefonicky na čísle +421 944 90 90 04.