Predajňa Plutvy.sk je otvorená ⌚ 8:30 - 17:00. Vstup v režime základ ✔️. Tešíme sa na vašu návštevu.

Set Little Turtle rukávniky Cherek a plávacie koleso Swimtrainer

 
Exkluzívne u nás
 • 1 z 2
 

Spojenie obľúbených rukávnikov Cherek´s a kolesa Swimtrainer pre menšie deti alebo dvojicu mladších a starších detí.

Dostupnosť Zvoľte variant 10 dní 10 dní
Variant
Môžeme doručiť do
6.6.22 6.6.22
Ušetríte 4,01 € (–8 %)
Cena 37,49 € bez DPH
44,99 €    
Značka Plutvy.sk
Kategória Plavecké rukávniky a vesty
 

Praktické spojenie obľúbených a originálnych rukávnikov Cherek´s a kolesa Swimtrainer je vhodné pre malé deti, ktoré sa učia plávať na plaveckých kurzoch, v domácich bazénoch alebo na kúpaliskách. Obe pomôcky sú bezpečné a pomáhajú zvyšovať sebavedomie a zručnosti mladého plavca alebo dvojice.

Kombinácia produktov Swimtrainer a Cherek´s je vhodná nie len pre začínajúcich plavcov, ale aj pre dve, odlišne zdatné a staré deti. Swimtrainer je skvelým štartom pre nadviazanie pozitívneho kontaktu s vodou a pochopenie intuitívnych pohybov vo vodnom prostredí. Koleso je stabilné a doplnené mnohými prvkami, ktoré zvyšujú jeho bezpečnosť. Po zoznámení sa s vodou poslúžia Cherek´s rukávniky ako podpora pri učení sa plaveckých pohybov a udržiavaní správneho postoja. Výhodou, ktorou si získali rukávniky Cherek´s veľkú obľubu je vnútorná pena, ktorá dieťa nadnáša aj vtedy keď sú len čiastočne nafúknuté alebo ich dieťa nedopatrením prehryzne či inak znehodnotí. 

Cherek´s rukávniky od Kraulquappen sú určené deťom do 30kg. Sú vyrobené z pružnej, mäkkej a oproti bežným materiálom, odolnejšej gumy, ktorá je vyplnená penou. Vďaka tejto konštrukcii dieťa nadnášajú aj keď nie sú úplne nafúkané. Na výber ponúkame dva varianty: level začiatočník a level pokročilý.
Rukávniky pre začiatočníkov sú typicky zeleno-žltej farby, ktorá zvyšuje viditeľnosť dieťaťa. Priemer kolieska je 7,5cm a otvor na pažu má priemer 6,5cm. Level pokročilý sa od začiatočníckeho odlišuje farbou - sú červeno-žlté a celkovým priemerom kolieska - 5,5cm. Otvor na pažu a nosnosť do 30kg je u oboch rovnaká. Zásadným rozdielom je množstvo vzduchu, ktorým je množné ich naplniť. Rukávniky pre začiatočníkov sú väčšie preto dieťa viac nadnášajú. Level pokročilý poskytuje väčšiu slobodu pohybu ako aj menšiu podporu z dôvodu zvyšovania samostatnosti a sebadôvery pri plávaní.

Swimtrainer Classic je určený deťom od 3 mesiacov do 4 rokov, resp. malým deťom do 18kg. Je vyrobené z odolnejšej gumy, ktorá nedráždi pokožku, nelepí sa a vďaka PVC je odolnejšia voči UV žiareniu. Koleso je vybavené stabilizačnými opaskami a remienkami, pričom každý sa nafukuje cez samostatný vzduchový ventil. Tento bezpečnostný prvok zabezpečuje istotu aj pri prípadnom poškodení jedného z  popruhov. Koleso nie je kompletne spojené - vďaka tejto úprave pomáha dieťaťu udržiavať správny plavecký postoj a dáva slobodu pohybom končatín.

plavecke pomocky pre maleho plavca

SET PRE MLADÝCH PLAVCOV:

 • perfektné spojenie obľúbených rukávnikov Cherek´s a kolesa Swimtrainer
 • vhodné pre najmenšie deti alebo dvojice
 • bezpečná a praktická kombinácia spoľahlivých a overených produktov
 • Cherek´s level začiatočník:
  zeleno-žlté rukávniky
  odolná guma s vnútornou penou
  nadnášajú aj pri čiastočnom nafúknutí
  nosnosť do 30kg
  priemer kolieska 7,5cm
  priemer otvoru 6,5cm
 • Cherek´s level pokročilý:
  červeno-žltá farba
  pena vnútri odolnejšej gumovej konštrukcie
  nadnášajú aj pri čiastočnom nafúknutí
  nosnosť do 30kg
  priemer kolieska 5,5cm
  priemer otvoru 6,5cm
 • Swimtrainer Classic:
  stabilné koleso z PVC
  bezpečnostné popruhy
  samostatné ventily na nafúknutie
  nosnosť do 18kg

 

Podobný produkt

Nosnosť (?) do 15kg, do 18kg, do 25kg, do 30kg, do 35kg, do 45kg, do 50kg, do 60kg
Produkt (?) Sety, Rukávniky, Kolesá a kreslá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Plutvy.sk, sme mladá a zatiaľ malá spoločnosť, ktorá chce robiť veľké veci. Vďaka našej špecializácii a skúsenostiam vám budeme prinášať vybrané produkty a služby pod našou značkou.