Detský set Little Turtle rukávniky Aqua Rings a plávacie koleso Swimtrainer

 
Exkluzívne u nás SUPER ZĽAVA
 • 1 z 2
 

Spojenie obľúbených rukávnikov Täta Rings a kolesa Swimtrainer pre menšie deti alebo dvojicu mladších a starších detí.

Dostupnosť Zvoľte variant 15 dní 15 dní
Variant
Môžeme doručiť do
23.10.23 23.10.23
Ušetríte - 6,11 € (–13 %) 6,11 € (–13 %)
Cena 33,33 € bez DPH
39,99 €    
Značka Plutvy.sk
Kategória Plavecké rukávniky, vesty a pásy
 

Praktické spojenie obľúbených rukávnikov Täta Rings a kolesa Swimtrainer je vhodné pre deti, ktoré sa učia plávať na plaveckých kurzoch, v domácich bazénoch, na kúpaliskách či v mori. Obe pomôcky sú bezpečné a pomáhajú zvyšovať sebavedomie a zručnosti mladého plavca alebo dvojice.

Kombinácia produktov Swimtrainer a Täta Rings je vhodná nie len pre začínajúcich plavcov, ale aj pre dve, odlišne zdatné a staré deti. Swimtrainer je skvelým štartom pre nadviazanie pozitívneho kontaktu s vodou a pochopenie intuitívnych pohybov vo vodnom prostredí. Koleso je stabilné a doplnené mnohými prvkami, ktoré zvyšujú jeho bezpečnosť. Po zoznámení sa s vodou poslúžia rukávniky Täta Rings ako podpora pri učení sa plaveckých pohybov a udržiavaní správneho postoja. Výhodou, ktorou si získali rukávniky Täta Rings veľkú obľubu je vnútorná pena, ktorá dieťa nadnáša aj vtedy keď sú len čiastočne nafúknuté alebo ich dieťa nedopatrením prehryzne či inak znehodnotí. 

Täta Rings rukávniky sú určené všetkým deťom, ktoré už vedia udržiavať vzpriamenú hlavičku. Majú nosnosť do 30kg preto sú vhodné ako pre malé bábätká, tak aj pre škôlkarov a malých školákov. Sú vyrobené z pružnej, mäkkej a oproti bežným materiálom odolnejšej gumy, ktorá je vyplnená penou. Vďaka tejto konštrukcii dieťa nadnášajú aj keď nie sú úplne nafúkané. Na výber ponúkame viaceré farebné varianty rukávnikov, ktoré zvyšujú viditeľnosť dieťaťa a odlišujú ho v kolektíve. Poskytujú maximálnu slobodu pohybu a dieťa pri plávaní intuitívne vedú k samostatnosti.

Swimtrainer Classic je určený deťom od 3 mesiacov do 4 rokov, resp. malým deťom do 18kg. Je vyrobený z odolnejšej gumy, ktorá nedráždi pokožku, nelepí sa a vďaka PVC je odolnejšia voči UV žiareniu. Koleso má pestrú červenú farbu a je vybavené stabilizačnými opaskami a remienkami, pričom každý sa nafukuje cez samostatný vzduchový ventil. Tento bezpečnostný prvok zabezpečuje istotu aj pri prípadnom poškodení jedného z  popruhov. Koleso nie je kompletne spojené - vďaka tejto úprave pomáha dieťaťu udržiavať správny plavecký postoj a dáva slobodu pohybom končatín.

SET PRE MLADÝCH PLAVCOV:

 • perfektné spojenie obľúbených rukávnikov Täta Rings a kolesa Swimtrainer
 • vhodné pre najmenšie deti alebo dvojice
 • bezpečná a praktická kombinácia spoľahlivých a overených produktov
 • skvelé do bazéna aj do mora
 • Täta Rings:
  rukávniky z odolnej gumy pre bábätká aj školákov
  pena vnútri odolnejšej gumovej konštrukcie
  nadnášajú aj pri čiastočnom nafúknutí
  nosnosť do 30kg
  viaceré pestré farby
 • Swimtrainer Classic:
  stabilné koleso z PVC
  bezpečnostné popruhy
  samostatné ventily na nafúknutie
  nosnosť do 18kg
   

Podobné produkty

Nosnosť (?) do 15kg, do 18kg, do 25kg, do 30kg
Produkt (?) Sety, Rukávniky, Kolesá a kreslá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Plutvy.sk, sme mladá a zatiaľ malá spoločnosť, ktorá chce robiť veľké veci. Vďaka našej špecializácii a skúsenostiam vám budeme prinášať vybrané produkty a služby pod našou značkou.