Detské rukávniky na plávanie Aqua Rings

 

Aqua Rings nové univerzálne rukávniky pre malé deti do 30kg na kurzy plávanie, do domácich bazénov či na dovolenku pri mori.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (>3 pár) Skladom (>3 pár) Skladom (>3 pár)
Variant
Môžeme doručiť do
3.10.22 3.10.22 3.10.22
Cena 20,33 € bez DPH
24,40 €    
Značka AquaRapid
Kategória Plavecké rukávniky a vesty
 

Aqua Rings sú nové penové rukávniky pre deti od 6 mesiacov do 6 rokov. Vďaka špecifickej prepracovanej konštrukcii a kruhovému tvaru sú vhodné aj pre najmenšie deti, ktoré udržia vzpriamene hlavičku. Okrúhly tvar je špeciálne navrhnutý tak, aby rozvíjal motoriku dieťaťa. Rukávniky predstavujú bezpečnú a spoľahlivú oporu pri učení plávania začínajúcich aj skúsenejších plavcov v plaveckých škôlkach či na baby kurzoch. Sú perfektnou pomôckou aj do domácich bazénov, na kúpaliská či na dovolenku pri mori

Aqua Rings majú nosnosť 30 kg. Celkový priemer pri úplnom nafúknutí je 19,5cm. Otvor pre pažu dieťaťa varíruje podľa intenzity nafúknutia cca od 4cm do 7cm. Povrch otvoru pre detskú ruku je zjemnený a upravený tak, aby uľahčovať ich navliekanie a poskytoval maximálne pohodlie aj pri dlhšom používaní.

Rukávniky Aqua Rings sú na slovenskom trhu úplnou novinkou ale v mnohých krajinách EÚ ako je napríklad Švédsko, Taliansko či Veľká Británia sa dlhodobo tešia mimoriadnej obľube

aqua-rings-vyhody-nafukovacich-rukavnikov

Aqua Rings boli navrhnuté v spolupráci s talianskymi a švédskymi trénermi plávania, fyzioterapeutmi a rodičmi. Majú špecifický kruhový tvar, ktorý dieťaťu poskytuje potrebnú oporu, no zároveň prirodzenú slobodu pohybu. Kruhový tvar uľahčuje plávanie na bruchu aj na chrbte, pričom zabezpečuje jednoduché a bezpečné zmeny tejto polohy. Chrbtica a kĺby dieťaťa nie sú namáhané a sú udržiavané anatomicky správne.

Aqua Rings sú vyrobené z kvalitných a udržateľných materiálov. Ich konštrukcia pozostáva z troch vrstiev - vnútorná pena, vonkajší plášť a prídavný plášť. EVA pena je charakteristická svojou mäkkou a zároveň pevnou štruktúrou. Je nepostrádateľnou súčasťou takmer všetkých plaveckých pomôcok, ako sú dosky, piškóty či plavecké pásy. Dieťa nadnáša a poskytuje mu bezpečie

Pena je chránená PVC plášťom, ktorý ju oddeľuje od vzduchovej komory rukávnika. Aqua Rings sú oproti klasickým, nafukovacím rukávnikom spoľahlivejšie, pretože je ich vonkajší obal odolnejší voči prepichnutiu či prehryzeniu. V prípade raritného pretrhnutia, rukávniky dieťa stále nadnášajú, podobne ako pri neúplnom nafúknutí.

Aqua Rapid detské rukávniky výrobca

Aqua Rings sú vyrábané v niekoľkých farebných prevedeniach. Všetky farby sú veľmi jasné, čím pomáhajú malého plavca zviditeľniť a odlíšiť v kolektíve. Rukávniky spĺňajú európske normy EN71, REACH a EN13138 produktov asistencie plávania.

DETSKÉ RUKÁVNIKY NA PLÁVANIE AQUA RINGS

 • nové penové rukávniky pre deti od 6 mesiacov do 6 rokov
 • univerzálna veľkosť s maximálnou nosnosťou 30kg
 • vhodné pre deti, ktoré už zvládajú držanie hlavičky
 • skvelé ako pre začiatočníkov, tak aj pre skúsenejších
 • ideálne na plavecké kurzy, do domácich bazénov či na dovolenku
 • jednoducho sa na navliekajú a sú pohodlné
 • kruhový tvar a spoľahlivá vnútorná pena
 • navrhnuté trénermi a fyzioterapeutmi
 • pestré farby pre zviditeľnenie a odlíšenie dieťaťa
 • kvalitné materiály odolnejšie voči prepichnutiu
 • bezpečná plavecká pomôcka
 • kvalitné PVC bez ftalátov
 • CE certifikát, EN 71

 

 rukávniky na plávanie Aqua Rings zelené

UPOZORNENIE: Detské rukávniky Aqua Rings nechránia pred utopením. Ide o nadľahčovaciu plaveckú pomôcku, pre povzbudenie vodných aktivít u detí, preto ju dôrazne odporúčame používať len pod dozorom dopelej osoby. Rukávniky vždy dôkladne nasaďte a dofúknite. Po použití nenechávajte rukávniky nafúknuté na priamom slnku. 

 

Podobný produkt

Nosnosť (?) do 15kg, do 18kg, do 25kg, do 30kg
Produkt (?) Rukávniky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: