PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Tréningové plavecké plutvy Speedo Training

 

Tréningové plavecké plutvy Speedo BioFUSE vhodné na plavecký tréning v bazéne.

Dostupnosť Vypredané
Variant
Cena 49,96 € bez DPH
59,95 €    
Značka Speedo
Kategória Plavecké plutvy
 

Speedo Training BioFUSE Fin sú silikónové plavecké plutvy pre plavcov a pravidelný a kondičný tréning športovcov. Plutvy sú pevné, ťažké, majú krátke listy, vďaka čomu umožňujú rýchle, krátky kopy a tým zlepšujú pevnosť a pružnosť členkov, posilňujú nohy. Pomáhajú správne držať polohu tela pri plávaní, zvyšujú výdrž pri plávaní a prispievajú k celkovému rozvoju plaveckej techniky.

  • tréningové plavecké plutvy
  • vhodné pre rekreačných plavcov i profesionálnych plavcov
  • sú vhodné na pravidelné plávanie a kondičný tréning
  • sú ťažké - vhodné hlavne pre rozvoj techniky a posilnenie nôh
  • mäkká botička, pohodlné obutie, tuhá čepeľ
  • materiál 100% silikón

Vyrobené s technológiou BioFUSE Training Fin, pre maximálne pohodlie a výborný pocit pri používaní. Navrhnuté v spolupráci so špičkovými plavcami, aby ste vyťažili zo svojho tréningu čo najviac.

TABUĽKA VEĽKOSTÍ

 tabuľka veľkostí, tréningové plavecké plutvy Speedo BioFuse, v obchode Plutvy.sk

Plutvy vyberajte tak, aby príjemne obopínali nohu. Vo veľkých plutvách stratíte cit pre vodu. Malé by vás tlačili. Ak potrebujete poradiť s výberom veľkosti, neváhajte nás kontaktovať.

NAŠE HODNOTENIE

Speedo BioFUSE sú pevné, ťažké plutvy určené na poriadny plavecký tréning. Žiadne ulievanie, žiadne "člapkanie vo vode".   

VIDEO

Ako plávať s tréningovými plutvami Speedo Biofuse.

Podobné produkty

Farba (?) Čierna, Zelená, Červená
Materiál (?) Plast

Pozrite si predstavenie tréningových plutiev Speedo Biofuse priamo v bazéne.


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
8x
4
5x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
IK Avatar autora | 9.10.18
Dodávka bola perfektná, žiaľ zakúpené produkty (plutvy i pádla) musím vrátiť a požiadať o ich výmenu za väčšie Pekný deň Imrich Kiss

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.