PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Otužovanie a zimné plávanie

Najviac telesného tepla uniká cez ruky, nohy a hlavu, preto hlavne v začiatkoch otužovania, používame neoprénové rukavice, čiapky a topánky. Neoprén je nepriedušný materiál, ktorý zadržiava telesné teplo, jednotlivé časti tela zohrieva a spríjemňuje a predlžuje pobyt v chladnej vode. Všeobecne platí, že čím je neoprén hrubší, tým má lepšie termoizolačné vlastnosti. Ideálna hrúbka je veľmi individuálna, avšak na otužovanie je najčastejšie používaný 2 - 3,5mm hrubý neoprén.

Čo používame na otužovanie?

  • Topánky s pevnou podrážkou chránia chodidlo pred ostrými kameňmi, spríjemňujú prechod do a z vody, chôdzu po chodníkoch a aj cvičenie na opätovné rozprúdenie kardiovaskulárneho systému. Najobľúbenejšie a veľmi pohodlné sú nízke topánky Hiko Sneaker, ktoré si vďaka suchému zipsu na priehlavku prispôsobíte podľa vlastných potrieb.
  • Najpredávanejšie rukavice sú 2mm hrubé a superelastické Hiko Slim. Sú vhodné pre dámy aj pre pánov a vďaka remienku na suchý zips, predchádzajú nadmernému zatekaniu vody pod neoprén.
  • Výbornú ochranu pred chladom vody, vetrom či mrazom poskytujú čiapky Hiko NEO 1,5 mm3 mm, ktoré sa taktiež výrazne podieľajú na predĺžení a spríjemnení otužovania.

 

Ak potrebujete poradiť, neváhajte sa na nás obrátiť! Sme tu pre vás na telefónnom čísle +421944909004 alebo na online chate


sme-tu-pre-vas

 
41
5414154
Značky
 
 
Aplikácie
Farba
Produkt
Veľkosť

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom