Dlhé neoprénové nohavice Zone3 Kickpants 5/3MM

 
Novinka
 • 1 z 5
 

Dlhé neoprénové nohavice vyrobené z kombinácie 5 a 3 mm neoprénu. Sú vhodné na aktívne plávanie v bazéne alebo na otvorenej vode. 

Dostupnosť Zvoľte variantu 15 dní 15 dní Skladom (1 ks) 15 dní 15 dní
Variant
Môžeme doručiť do
15.2.21 15.2.21 26.1.21 15.2.21 15.2.21
Cena 104,17 € bez DPH
125 €    
Značka Zone3
Kategória Neoprénové plavky a šortky
 

Zone3 Buoyancy Kickpants sú vynikajúce neoprénové nohavice určené pre plavcov a triatlonistov.

Vyrobené sú z 3 mm neoprénu po vnútornej strane, čo poskytuje dostatočný vztlak a 5 mm neoprénu po stranách, ktorý podporuje rotáciu bedier pri každom ťahu.

Podobne ako šortky Zone3 Originals, uvedené na trh boli už v roku 2008. Plavci a triatlonisti ich využívajú už viac ako desaťročie. Pomáhajú zlepšiť techniku plávania a polohu tela vo vode.

Nohavice Kickpants poskytujú vztlak po celej dĺžke nohy. Sú vyrobené z prvotriedneho neoprénu Yamamoto Smoothskin a sú zošité a zlepené rovnako ako triatlonový neoprénový oblek.

Na čo sú nohavice určené?

Začínajúci alebo stredne pokročilí plavci často bojujú so správnou polohou pri plávaní. To ich spomaľuje a plavci sa viac unavia. Sila a technika ich ramien je dobrá, ale vzhľadom k tomu, že nie sú v správnej horizontálne polohe, vytvárajú veľa odporu a „mŕtvej váhy“, čo sťažuje efektívne plávanie. 

Nohavice Zone3 Kickpants zvyšujú vztlak a pomáhajú plávať v správnej vodorovnej polohe. Umožňujú plavcovi sústrediť sa na efektívnejšie kopanie nôh a správny ťah bez toho, aby sa jeho spodná časť tela potápala.

S extra podporou vztlaku sa plavec môže viac sústrediť na techniku ruky, bez neustáleho boja udržať boky a nohy v správnej polohe vo vode. Používať ich môžete aj počas letných tréningov, kedy je na celotelový neoprén príliš horúco a voda je teplá.

spickove-plavecke-nohavice-pre-triatlonistov-plavcov-zone3-kickpants-plutvy-sk

Dostupné veľkosti sú XS, S, M, L a XL. Všetky nohavice sú vybavené sťahovacou šnúrkou, ktorou si ich môžete v páse utiahnuť.
Nosiť ich môžete aj na bežných plavkách.

Zone3 Buoyancy Kickpants v skratke:

 • dlhé neoprénové nohavice
 • určené na plávanie a aktívny tréning 
 • použiť ich môžete v mori, jazere alebo v bazéne
 • vyrobené zo špičkového Yamamoto neoprénu
 • vyrobené z kombinácie 2 hrúbok materiálu:
  • 3 mm neoprén po vnútornej strane
  • 5 mm neoprén po vonkajšej strane - boky
 • švy sú šité flatlockom a zlepené
 • poskytujú potrebný vztlak a zlepšujú polohu tela 
 • nohavice si môžete utiahnuť v páse šnúrkou
 • vhodné pre ženy aj mužov
 • dostupné veľkosti: XS, S, M, L, XL 

Tabuľka veľkostí:zone3-kickpants-tabulka-velkosti

 

Čím je neoprén Yamamoto výnimočný?

 
Yamamoto je japonská firma, ktorá sa venuje vyrábaniu neoprénového materiálu už od roku 1961. Ponúkli prvý neoprénový materiál v Japonsku, ktorý kombinoval vysokú funkčnosť a flexibilitu v čase, keď boli neoprénové obleky primárne zložené z ťažkej a tuhej gumy používanej v pneumatikách.
 
Dnes sa tento materiál používa na výrobu neoprénových oblekov špeciálne určených pre profesionálnych plavcov. Čím je výnimočný? 
 
 • Mimoriadne nízky odpor - Neoprén má špeciálne spracovaný povrch, ktorý odpudzuje vodu
 • Flexibilita a lepší komfort - Neoprén poskytuje lepší komfort. To taktiež zaručuje bezproblémový rozsah pohybu pri plávaní. Rozsah pohyblivosti je až o 7-krát vyšší ako u bežných neoprénov a rozdiel je cítiť už pri obliekaní a pohybe na suchu.
 • Vysoká termoizolácia - Vďaka jeho úprave má až o 40 % lepšie termoizolačné vlastnosti ako bežný neoprén. Udržuje telo v teple a tak zvyšuje výkon
 • Nízka hmotnosť - Vďaka svojim hydrofóbnym vlastnostiam, neoprén neabsorbuje vodu a tak je ľahší.
 • Vysoká odolnosť - Neoprén je veľmi trvanlivý

O VÝROBCOVI:

Zone3 je známa britská spoločnosť, ktorá vyrába neoprénové obleky a doplnky na triatlon od roku 2007. Ich produkty sú navrhnuté v spolupráci so športovcami. Jedná sa o jednu z najdôveryhodnejších značiek triatlonu a výrobcu najpredávanejších oblekov. Zone3 vytvára neoprénové obleky, ktorých cieľom je maximalizovať zážitok z plávania, zvýšiť plavecký výkon a v neposlednom rade poskytovať potrebnú ochranu pred chladom. Ich ponuka je tiež bohatá na veľké množstvo plaveckých a triatlonových doplnkov. 

triatlonove-vybavenie-pre-plavcov-zone3-plutvy-sk

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Zone3 je známa britská spoločnosť, ktorá vyrába neoprénové obleky a doplnky na triatlon od roku 2007. Ich produkty sú navrhnuté v spolupráci so športovcami. Jedná sa o jednu z najdôveryhodnejších značiek triatlonu a výrobcu najpredávanejších oblekov.

Zone3 vytvára neoprénové obleky, ktorých cieľom je maximalizovať zážitok z plávania, zvýšiť plavecký výkon a v neposlednom rade poskytovať potrebnú ochranu pred chladom. Ich ponuka je tiež bohatá na veľké množstvo plaveckých a triatlonových doplnkov.