PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Dlhé neoprénové nohavice Zone3 Kickpants 5/3MM

 
 • 1 z 5
 

Dlhé neoprénové nohavice vyrobené z kombinácie 5 a 3 mm neoprénu. Sú vhodné na aktívne plávanie v bazéne alebo na otvorenej vode. 

Dostupnosť Zvoľte variant 10 dní Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) 10 dní 10 dní 10 dní
Variant
Môžeme doručiť do
30.7.24 17.7.24 17.7.24 30.7.24 30.7.24 30.7.24
Cena 120,75 € bez DPH
144,90 €    
Značka Zone3
Kategória Neoprénové plavky, tričká a šortky
 

Zone3 Buoyancy Kickpants sú vynikajúce neoprénové nohavice určené pre plavcov a triatlonistov.

Vyrobené sú z 3 mm neoprénu po vnútornej strane, čo poskytuje dostatočný vztlak a 5 mm neoprénu po stranách, ktorý podporuje rotáciu bedier pri každom ťahu.

Podobne ako šortky Zone3 Originals, uvedené na trh boli už v roku 2008. Plavci a triatlonisti ich využívajú už viac ako desaťročie. Pomáhajú zlepšiť techniku plávania a polohu tela vo vode.

Nohavice Kickpants poskytujú vztlak po celej dĺžke nohy. Sú vyrobené z prvotriedneho neoprénu Yamamoto Smoothskin a sú zošité a zlepené rovnako ako triatlonový neoprénový oblek.

Na čo sú nohavice určené?

Začínajúci alebo stredne pokročilí plavci často bojujú so správnou polohou pri plávaní. To ich spomaľuje a plavci sa viac unavia. Sila a technika ich ramien je dobrá, ale vzhľadom k tomu, že nie sú v správnej horizontálne polohe, vytvárajú veľa odporu a „mŕtvej váhy“, čo sťažuje efektívne plávanie. 

Nohavice Zone3 Kickpants zvyšujú vztlak a pomáhajú plávať v správnej vodorovnej polohe. Umožňujú plavcovi sústrediť sa na efektívnejšie kopanie nôh a správny ťah bez toho, aby sa jeho spodná časť tela potápala.

S extra podporou vztlaku sa plavec môže viac sústrediť na techniku ruky, bez neustáleho boja udržať boky a nohy v správnej polohe vo vode. Používať ich môžete aj počas letných tréningov, kedy je na celotelový neoprén príliš horúco a voda je teplá.

spickove-plavecke-nohavice-pre-triatlonistov-plavcov-zone3-kickpants-plutvy-sk

Dostupné veľkosti sú XS, S, M, L a XL. Všetky nohavice sú vybavené sťahovacou šnúrkou, ktorou si ich môžete v páse utiahnuť.
Nosiť ich môžete aj na bežných plavkách.

Zone3 Buoyancy Kickpants v skratke:

 • dlhé neoprénové nohavice
 • určené na plávanie a aktívny tréning 
 • použiť ich môžete v mori, jazere alebo v bazéne
 • vyrobené zo špičkového Yamamoto neoprénu
 • vyrobené z kombinácie 2 hrúbok materiálu:
  • 3 mm neoprén po vnútornej strane
  • 5 mm neoprén po vonkajšej strane - boky
 • švy sú šité flatlockom a zlepené
 • poskytujú potrebný vztlak a zlepšujú polohu tela 
 • nohavice si môžete utiahnuť v páse šnúrkou
 • vhodné pre ženy aj mužov
 • dostupné veľkosti: XS, S, M, L, XL 

Tabuľka veľkostí:zone3-kickpants-tabulka-velkosti

 

Čím je neoprén Yamamoto výnimočný?

 
Yamamoto je japonská firma, ktorá sa venuje vyrábaniu neoprénového materiálu už od roku 1961. Ponúkli prvý neoprénový materiál v Japonsku, ktorý kombinoval vysokú funkčnosť a flexibilitu v čase, keď boli neoprénové obleky primárne zložené z ťažkej a tuhej gumy používanej v pneumatikách.
 
Dnes sa tento materiál používa na výrobu neoprénových oblekov špeciálne určených pre profesionálnych plavcov. Čím je výnimočný? 
 
 • Mimoriadne nízky odpor - Neoprén má špeciálne spracovaný povrch, ktorý odpudzuje vodu
 • Flexibilita a lepší komfort - Neoprén poskytuje lepší komfort. To taktiež zaručuje bezproblémový rozsah pohybu pri plávaní. Rozsah pohyblivosti je až o 7-krát vyšší ako u bežných neoprénov a rozdiel je cítiť už pri obliekaní a pohybe na suchu.
 • Vysoká termoizolácia - Vďaka jeho úprave má až o 40 % lepšie termoizolačné vlastnosti ako bežný neoprén. Udržuje telo v teple a tak zvyšuje výkon
 • Nízka hmotnosť - Vďaka svojim hydrofóbnym vlastnostiam, neoprén neabsorbuje vodu a tak je ľahší.
 • Vysoká odolnosť - Neoprén je veľmi trvanlivý

O VÝROBCOVI:

Zone3 je známa britská spoločnosť, ktorá vyrába neoprénové obleky a doplnky na triatlon od roku 2007. Ich produkty sú navrhnuté v spolupráci so športovcami. Jedná sa o jednu z najdôveryhodnejších značiek triatlonu a výrobcu najpredávanejších oblekov. Zone3 vytvára neoprénové obleky, ktorých cieľom je maximalizovať zážitok z plávania, zvýšiť plavecký výkon a v neposlednom rade poskytovať potrebnú ochranu pred chladom. Ich ponuka je tiež bohatá na veľké množstvo plaveckých a triatlonových doplnkov. 

triatlonove-vybavenie-pre-plavcov-zone3-plutvy-sk

Podobné produkty

Produkt (?) Neoprény

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Zone3 je známa britská spoločnosť, ktorá vyrába neoprénové obleky a doplnky na triatlon od roku 2007. Ich produkty sú navrhnuté v spolupráci so športovcami. Jedná sa o jednu z najdôveryhodnejších značiek triatlonu a výrobcu najpredávanejších oblekov.

Zone3 vytvára neoprénové obleky, ktorých cieľom je maximalizovať zážitok z plávania, zvýšiť plavecký výkon a v neposlednom rade poskytovať potrebnú ochranu pred chladom. Ich ponuka je tiež bohatá na veľké množstvo plaveckých a triatlonových doplnkov.