PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Zvyšujeme bezpečnosť nakupovania

Milí zákazníci,

aktívne pracujeme na tom, aby ste sa pri svojom nákupe u nás citíli príjemne, pohodlne a hlavne bezpečneV decembri sme pridali sme platbu PayPal-om, v januári príhlásenie cez Facebook a Google+ a teraz prichádzame s ďalšou novinkou - zabezpečenie e-shopu SSL certifikátom.

SSL certifikát je verejný šifrovací kľúč, ktorý zabezpečí, že informácie, ktoré nám poskytnete, aby sme vám mohli doručiť objednávku, napríklad meno, telefónne číslo, alebo e-mail, a ktoré sa ukladajú na server, môže čítať práve len tento server a nikto iný.

ssl-certifikat-eshopu

Zjednodušene: To čo napíšete pri objednávke na našu stránku, si prečítame len my. 

Príklad z praxe: Prezeráte si nášu ponuku v práci, v kaviarni pripojení na verejnú Wi-Fi- sieť a rozhodnete sa vybrané plavecké okuliare alebo masku a šnorchel kúpiť. Vypíšete doručovacie údaje a odošlete. A tu nastáva situácia, kedy správca siete, "šikovný" administrátor, alebo hacker môže našu komunikáciu odpočúvať a získa všetky spomenuté údaje. To samozrejme nechceme my a určite ani vy.

Podporujeme bezpečný nákup. Preto zverejňujeme kompletné kontaktné informácie a máme prehľadné všeobecné obchodné podmienky.

Na ďalších novinkách a vylepšeniach pracujeme. Zabezpečili sme komunikáciu, a teraz môžu prísť na na radu nové platobné možnosti.

Bezpečné nákupy a dobrú vodu vám prajú Plutvy.sk, Juraj