Milí zákazníci, našu novú predajňu nájdete na novej adrese Šusteková 45. Len pár metrov od pôvodných priestorov, vedľa potravín Delia.

Zvyšujeme bezpečnosť nakupovania

Milí zákazníci,

aktívne pracujeme na tom, aby ste sa pri svojom nákupe u nás citíli príjemne, pohodlne a hlavne bezpečneV decembri sme pridali sme platbu PayPal-om, v januári príhlásenie cez Facebook a Google+ a teraz prichádzame s ďalšou novinkou - zabezpečenie e-shopu SSL certifikátom.

SSL certifikát je verejný šifrovací kľúč, ktorý zabezpečí, že informácie, ktoré nám poskytnete, aby sme vám mohli doručiť objednávku, napríklad meno, telefónne číslo, alebo e-mail, a ktoré sa ukladajú na server, môže čítať práve len tento server a nikto iný.

ssl-certifikat-eshopu

Zjednodušene: To čo napíšete pri objednávke na našu stránku, si prečítame len my. 

Príklad z praxe: Prezeráte si nášu ponuku v práci, v kaviarni pripojení na verejnú Wi-Fi- sieť a rozhodnete sa vybrané plavecké okuliare alebo masku a šnorchel kúpiť. Vypíšete doručovacie údaje a odošlete. A tu nastáva situácia, kedy správca siete, "šikovný" administrátor, alebo hacker môže našu komunikáciu odpočúvať a získa všetky spomenuté údaje. To samozrejme nechceme my a určite ani vy.

Podporujeme bezpečný nákup. Preto zverejňujeme kompletné kontaktné informácie a máme prehľadné všeobecné obchodné podmienky.

Na ďalších novinkách a vylepšeniach pracujeme. Zabezpečili sme komunikáciu, a teraz môžu prísť na na radu nové platobné možnosti.

Bezpečné nákupy a dobrú vodu vám prajú Plutvy.sk, Juraj