Detské šnorchlovacie sety

Do detských šnorchlovacích setov starostlivo vyberáme potápačské okuliare a šnorchel, ktoré sú bezpečné, detsky-snorchlovaci-set-Scubapro-Spider_1
farebne zladené, a sú najlepšou variantou pre vaše deti na dovolenku k moru, či letné rodovánky. V šnorchlovacom sete pre deti sa nachádzajú:

  • Potápačská maska vyrobená zo 100% mäkkého silikónu, ktorý sa dokonale prispôsobí detskej tvári a tým zabráni vniknutiu vody do masky. Na vnútornej vrchnej strane okuliarov sa nachádza vodotesný pásik pre ešte lepšiu tesniacu funkciu. Maska je vybavená vrstvou proti zahmlievaniu a temperovanými sklami, ktoré vydržia hĺbkový tlak viac ako 10 metrov.
  • Detské šnorchle sú kratšie a majú menší objem ako šnorchle pre dospelých. Sú plne prispôsobené detským pľúcam a ich kapacite. Detské šnorchle môžme rozdeliť na tri druhy, a to klasický šnorchel, polosuchý šnorchel s vlnolamom, a najbezpečnejší suchý šnorchel s klapkou proti zabránenie vniknutiu vody do dýchacej trubice.

 

Najobľúbenejšie sety pre mladšie deti sú Scubapro Spider a Perla, pre staršie deti Wave Junior a Marea dry. Ak hľadáte set na šnorchlovanie aj s plutvami odporúčame detské veľkosti setov Pluma, Palau alebo RondinellaAk potrebujete pri výbere šnorchlovacieho setu pre vaše dieťa pomoc, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi vám odporučíme, pomôžeme a poradíme. 

Najpredávanejšie

19
5511955
Značky
 
Druh setu
Farba
Silikón
Šnorchel
Typ plutiev

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom