PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Detský šnorchel Scubapro Mini Dry

 
 • 1 z 4
 

Suchý šnorchel pre deti od 3 rokov. Malý, ľahký, bezpečný.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (>3 ks) Skladom (3 ks) Skladom (2 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
23.7.24 23.7.24 23.7.24
Cena 17,67 € bez DPH
21,20 €    
Značka Scubapro
Kategória Detské šnorchle
 

Scubapro Mini Dry je suchý šnorchel, určený deťom od 3 rokov. Dýchacia trubica je priemerom, tvarom prispôsobená deťom a ich potrebám. Vhodný je na dovolenkové šnorchlovanie v mori i letné bláznenie v bazéne.

Scubapro Mini dry- suchý šnorchel pre deti na potápanie a šnorchlovanie, Plutvy.skŠnorchel Mini Dry má vo vrchnej časti klapku, ktorá sa pri ponorení pod vodu automaticky zdvihne a tým trubicu uzavrie. Vďaka tomu sa do dýchacej trubice, a k ústam dieťaťa nedostane voda. Po vynorení sa opať sám otvorí a dieťa môže bez problémov dýchať. 

Scubapro Mini Dry v skratke:

 • šnorchel pre deti a juniorov
 • typ: suchý - pri úplnom ponorení sa uzavrie
  • profilovaný vlnolam znižuje vniknutie vody do šnorchla
  • klapka zabraňuje zatečeniu vody do šnorchla
  • jednocestný výdýchový ventil zabraňuje zadržaniu vody
 • ergonomicky tvarovaná trubica výborne kopíruje hlavu
 • mäkký, antialergický náustok
 • farebné prevedenie: žltá, modrá, zelená

Naše hodnotenie:

Detský, suchý šnorchel, vhodný najmä pre menšie deti, ktoré majú obavy z vody, či rodičov, ktorí chcú mať istotu, že sa ich malým potápačom nič nestane. :)

O výrobcovi:

Scubapro je obľúbený, americký výrobca špičkovej potápačskej techniky. Príbeh firmy Scubapro sa začal písať v roku 1963, kedy sa dali dokopy ľudia s podobnými hodnotami, záujmami, ale aj veľmi silnou túžbou, profesionalitou a odhodlaním. Výsledky ich spoločného úsilia dnes prinášajú potešenie tisícom potápačov po celom svete.

Dnes Scubapro ponúka vysoko kvalitné, pohodlné a bezpečné produkty, ktoré vám spríjemnia potápanie, šnorchlovanie a freediving. Kvalitou a precíznym prevedením oslovujú širokú škálu ľudí, od rekreačných potápačov, šnorchlistov skúmajúcich korálové útesy až po milovníkov nádychového alebo technického potápania.

scubapro-potapacsky-obchod-bratislava-plutvy_sk 

Podobné produkty

Farba (?) Modrá, Žltá
Produkt (?) Šnorchle
Šnorchel (?) Suchý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
5x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
IP Avatar autora | 12.6.18
funguje ako som ocakaval.

Scubapro je obľúbený, americký výrobca špičkovej potápačskej techniky. Tento príbeh sa začal písať v roku 1963, kedy Gustav Dalla Valle a Dick Bonin spojili podobné záujmy, hodnoty, a silné odhodlanie. Výsledok ich spoločného úsilia dnes prináša potešenie tisícom potápačov po celom svete. A my sme veľmi radi, že bokom neostali na potápači a šnorchlisti zo Slovenska.

Scubapro dnes ponúka vysoko kvalitné, extrémne pohodlné a bezpečné produkty, ktoré vám spríjemnia potápanie, šnorchlovanie a freediving. Kvalitou a precíznym prevedením oslovujú širokú škálu ľudí, od rekreačných potápačov, šnorchlistov skúmajúcich korálové útesy až po milovníkov nádychového alebo technického potápania.

Z ponuky výrobcu Scubapro si u nás najčastejšie vyberáte: masky Spectra s Vibe 2, juniorskú masku Mini VU, šnorchle Spectra a Spectra Dry, a legendárne plutvy Seawing Nova.

scubapro-potapacsky-obchod-bratislava-plutvy_sk