Detský šnorchel Scubapro Mini Dry

11 hodnotení
 
  • 1 z 4
 

Suchý šnorchel pre deti od 3 rokov. Malý, ľahký, bezpečný.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (1 ks) 10 dní
Variant
Môžeme doručiť do
23.1.19 6.2.19
Cena 15,42 € 15,42 € 15,42 € bez DPH
18,50 € 18,50 € 18,50 €    
Značka Scubapro
Kategória Detské šnorchle
 

Scubapro Mini Dry je suchý šnorchel najnovšej generácie, určený deťom od 3 rokov. Dýchacia trubica je priemerom, tvarom i doplnkami absolútne prispôsobená deťom a ich potrebám. Vhodný na dovolenkové šnorchlovanie v mori i letné bláznenie v bazéne.

Scubapro Mini dry- suchý šnorchel pre deti na potápanie a šnorchlovanie, Plutvy.skŠnorchel Mini Dry má vo vrchnej časti patentovaný plavák (oranžová časť), ktorý sa pri ponorení pod vodu automaticky zdvihne a tým trubicu uzavrie. Vďaka tomu sa do dýchacej trubice, a k ústam dieťaťa nedostane voda. Po vynorení sa opať sám otvorí a umožní normálne dýchanie.  V spodnej časti dýchacej trubice sa nachádza náustok a pod ním samovypúšťací ventil.

Scubapro Mini Dry v skratke:

  • ľahký, kompaktný, suchý šnorchel
  • trubica sa pri ponorení uzavrie
  • vlnolam proti striekajúcej vode
  • samovypúšťací ventil
  • mäkký, antialergický náustok
  • farebné prevedenie: žltá, modrá, zelená

Naše hodnotenie: Detský, suchý šnorchel, ktorý bezpečne udrží vodu mimo dýchacej trubice. Malý, kompaktný šnorchel, vhodný najmä pre menšie deti, ktoré majú obavy z vody, či rodičov, ktorí chcú mať istotu, že sa ich malm potápačom nič nestane.

Aby ste vedeli: Výrobca Scubapro nedávno kúpil značku Subgear. Preto z dôvodu rebrandingu, môžu byť niektoré šnorchle označené ako Subgear Mini Dry.

Scubapro-obchod-Plutvy-sk

Podobný produkt

Šnorchel (?) Suchý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
3,8 11 hodnotení
Pridať hodnotenie
5
5x
4
1x
3
3x
2
2x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Detský šnorchel Scubapro Mini Dry Detský šnorchel Scubapro Mini Dry
5
IP Avatar autora | 12.6.18
funguje ako som ocakaval.

Scubapro je obľúbený, americký výrobca špičkovej potápačskej techniky. Tento príbeh sa začal písať v roku 1963, kedy Gustav Dalla Valle a Dick Bonin spojili podobné záujmy, hodnoty, a silné odhodlanie. Výsledok ich spoločného úsilia dnes prináša potešenie tisícom potápačov po celom svete. A my sme veľmi radi, že bokom neostali na potápači a šnorchlisti zo Slovenska.

Scubapro dnes ponúka vysoko kvalitné, extrémne pohodlné a bezpečné produkty, ktoré vám spríjemnia potápanie, šnorchlovanie a freediving. Kvalitou a precíznym prevedením oslovujú širokú škálu ľudí, od rekreačných potápačov, šnorchlistov skúmajúcich korálové útesy až po milovníkov nádychového alebo technického potápania.

Z ponuky výrobcu Scubapro si u nás najčastejšie vyberáte: masky Spectra s Vibe 2, juniorskú masku Mini VU, šnorchle Spectra a Spectra Dry, a legendárne plutvy Seawing Nova.

scubapro-potapacsky-obchod-bratislava-plutvy_sk