Milí zákazníci, našu novú predajňu nájdete na novej adrese Šusteková 45. Len pár metrov od pôvodných priestorov, vedľa potravín Delia.

Šnorchlovacie sety

Šnorchlovacie sety pozostávajú z kombinácie masky a šnorchla, prípadne sú navyše doplnené plutvami na šnorchlovanie.

V setoch môžete nájsť všetky typy šnorchlov, od najbezpečnejších suchých až po najjednoduchšie dýchacie trubice bez ochranných prvkov. Viac o jednotlivých typoch si môžete prečítať v ich kategórii. Zo širokého spektra masiek zaradených do setov si vyberie každý zákazník. Detailnejšie o nich sa dočítate opäť v kategórii masiek na šnorchlovanie. Zorientovať v plutvách sa môžete v detailnejšom popise ich delenia tuPre jednoduchšiu selekciu vhodného setu pre vás odporúčame využiť filtrovanie podľa parametrov umiestnené pod zoznamom najpredávanejších produktov.

Najobľúbenejším setom strednej kategórie je set Sky VIP, v ktorom sa kombinuje väčšia jednozorníková maska a polosuchý šnorchel. Zákazníci, ktorí so šnorchlovaním začínajú alebo si potrpia na bezpečnosť, najradšej volia set Marea Dry. Maska so štandardne veľkými šošovkami výborne sedí ženám aj mužom, moderný suchý šnorchel zas zabezpečí dokonalý komfort pri dovolenkovej zábave. Náročnejší zákazníci zas volia elegantný set Big Eyes Evolution Alpha, ktorého väčšia maska výborne sedí najmä mužom. Ak však hľadáte niečo špeciálne, vytvorené nami na mieru pre našich zákazníkov, máme pre vás starostilo vybrané a nakombinované sety, ktoré nájdete iba v naše ponuke.

Ak by ste potrebovali bližšie informácie či pomôcť pri výbere, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás. Šnorchlovacie sety označené ako skladom si môžete osobne vyskúšať v predajni Plutvy.sk na Šustekovej 45. Kontaktovať nás môžete aj mailom na info@plutvy.sk alebo telefonicky na tel. č. 0944 90 90 04. 

Najpredávanejšie

22
105122105
Značky
 
Druh setu
Farba
Maska
Šnorchel
Šošovky
Typ plutiev
Typ tváre

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom