PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Plavecké okuliare Speedo Fastskin Pure Focus Mirror

 

Najpokročilejšie a najrýchlejšie závodné okuliare Speedo pre dospelých, určené na súťažné plávanie pre skúsených plavcov.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (1 ks) Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
25.6.24 25.6.24
Cena 62,25 € bez DPH
74,70 €    
Značka Speedo
Kategória Plavecké okuliare
 

Speedo Fastskin Pure Focus Mirror sú mimoriadne pohodlné a elegantné okuliare pre špičkových plavcov, určené najmä na súťažné plávanie a preteky

Okuliare Pure Focus Mirror boli vyvinuté v spolupráci s najlepšími svetovými atlétmi a poskytujú 5% zníženie odporu oproti Fastskin Elite, vďaka čomu sú najpokročilejšími a najrýchlejšími závodnými okuliarmi v histórii. Inovatívne konštrukčné prvky zaisťujú dokonalú synergiu rýchlosti, výkonu a štýlu.

Okuliare sú schválené a certifikované medzinárodnou plaveckou federáciou FINA (Fédération Internationale de natation). Spĺňajú tak všetky medzinárodné štandardy a umožňuje štart na prestížnych pretekoch. 

Zorníky sú upravené zrkadlovou vrstvou. Vďaka tomu je ich možné bez problémov využiť aj pri vonkajšom plávaní. Zrkadlové sfarbenie  poskytuje ochranu proti slnku a nepríjemným odleskom od hladiny. A navyše, vyzerá to veľmi dobre. ;)

Speedo Fastskin Pure Mirror najlepsie okuliare plavanie

Okuliare majú vymeniteľný stredový mostík - v balení sú k dispozícii 3 veľkosti, ktoré sa dajú bez problémov vybrať a vymeniť. Systém vymieňania bol vylepšený a zjednodušený pre pohodlnejšiu výmenu. Okuliare si tak môžete nastaviť podľa vašich požiadaviek a typu tváre.

Speedo Fastskin Pure Focus Mirror v skratke:

  • súťažné plavecké okuliare
  • navrhnuté pre špičkových plavcov
  • mimoriadne pohodlné (v porovnaní s inými súťažnými okuliarmi)
  • najrýchlejšie Speedo okuliare v histórii
  • najpokročilejšie Speedo okuliare
  • o 5% rýchlejšie ako Fastskin Elite
  • v balení viacero veľkostí mostíkov
  • súčasť špičkovej rady Speedo Fastskin
  • schválené FINA

Aké technológie sú použité?

Speedo Fastskin

fast-skin-technologie-speedo-plutvy-skFastskin je označenie špičkovej rady produktov Speedo. Sú navrhnuté a určené pre závodných a výkonnostných plavcov pre dosiahnutie čo najvyššieho výkonu. Poskytujú tú najlepšiu hydrodynamiku vo vode.

Súčasťou rady Speedo Fastskin sú samozrejme plavky, okuliare a čiapky, ktoré sú homologované FINA, ale nájdete tu aj tréningové vybavenie ako dosky, packy a plutvy. Hlavný úspech týchto technológií spočíva v tom, že Speedo vykonalo 3D sken elitných plavcov a pomocou počítačovej simulácie potom vykonali výskumy a výpočty na odpor a odolnosť materiálov.

Speedo IQfit

iq-fit-technologie-speedo-plutvy-skTechnológia IQfit je založená na dlhoročnom výskume Speedo Aqualab. Je navrhnutý tak, aby sa dokonale prispôsobil tvaru očí. Maximalizuje pohodlie a minimalizuje odolnosť proti vode. Tesnenie okuliarov, pri ktorých bola využitá táto technológia dokonale kopíruje očnú kosť a jamku. Okuliare tak vyvíjajú minimálny tlak na oči, ktorý by vytváral nepríjemné kruhy či otlačenie.

obchod-speedo-plutvy-sk

Podobné produkty

Level (?) Súťažné, Tréningové
Použitie (?) Indoor, Outdoor
Produkt (?) Okuliare

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.