Vianočné darčeky môžete u nás vymeniť alebo vrátiť až do 31.1.2024. Viac informácií ...

Plavecké okuliare Speedo Fastskin Pure Focus Mirror

 

Najpokročilejšie a najrýchlejšie závodné okuliare Speedo pre dospelých, určené na súťažné plávanie pre skúsených plavcov.

Dostupnosť Zvoľte variant 10 dní 10 dní Skladom (3 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
27.12.23 27.12.23 12.12.23
Cena 58,29 € bez DPH
69,95 €    
Značka Speedo
Kategória Plavecké okuliare
 

Speedo Fastskin Pure Focus Mirror sú mimoriadne pohodlné a elegantné okuliare pre špičkových plavcov, určené najmä na súťažné plávanie a preteky

Okuliare Pure Focus Mirror boli vyvinuté v spolupráci s najlepšími svetovými atlétmi a poskytujú 5% zníženie odporu oproti Fastskin Elite, vďaka čomu sú najpokročilejšími a najrýchlejšími závodnými okuliarmi v histórii. Inovatívne konštrukčné prvky zaisťujú dokonalú synergiu rýchlosti, výkonu a štýlu.

Okuliare sú schválené a certifikované medzinárodnou plaveckou federáciou FINA (Fédération Internationale de natation). Spĺňajú tak všetky medzinárodné štandardy a umožňuje štart na prestížnych pretekoch. 

Zorníky sú upravené zrkadlovou vrstvou. Vďaka tomu je ich možné bez problémov využiť aj pri vonkajšom plávaní. Zrkadlové sfarbenie  poskytuje ochranu proti slnku a nepríjemným odleskom od hladiny. A navyše, vyzerá to veľmi dobre. ;)

Speedo Fastskin Pure Mirror najlepsie okuliare plavanie

Okuliare majú vymeniteľný stredový mostík - v balení sú k dispozícii 3 veľkosti, ktoré sa dajú bez problémov vybrať a vymeniť. Systém vymieňania bol vylepšený a zjednodušený pre pohodlnejšiu výmenu. Okuliare si tak môžete nastaviť podľa vašich požiadaviek a typu tváre.

Speedo Fastskin Pure Focus Mirror v skratke:

  • súťažné plavecké okuliare
  • navrhnuté pre špičkových plavcov
  • mimoriadne pohodlné (v porovnaní s inými súťažnými okuliarmi)
  • najrýchlejšie Speedo okuliare v histórii
  • najpokročilejšie Speedo okuliare
  • o 5% rýchlejšie ako Fastskin Elite
  • v balení viacero veľkostí mostíkov
  • súčasť špičkovej rady Speedo Fastskin
  • schválené FINA

Aké technológie sú použité?

Speedo Fastskin

fast-skin-technologie-speedo-plutvy-skFastskin je označenie špičkovej rady produktov Speedo. Sú navrhnuté a určené pre závodných a výkonnostných plavcov pre dosiahnutie čo najvyššieho výkonu. Poskytujú tú najlepšiu hydrodynamiku vo vode.

Súčasťou rady Speedo Fastskin sú samozrejme plavky, okuliare a čiapky, ktoré sú homologované FINA, ale nájdete tu aj tréningové vybavenie ako dosky, packy a plutvy. Hlavný úspech týchto technológií spočíva v tom, že Speedo vykonalo 3D sken elitných plavcov a pomocou počítačovej simulácie potom vykonali výskumy a výpočty na odpor a odolnosť materiálov.

Speedo IQfit

iq-fit-technologie-speedo-plutvy-skTechnológia IQfit je založená na dlhoročnom výskume Speedo Aqualab. Je navrhnutý tak, aby sa dokonale prispôsobil tvaru očí. Maximalizuje pohodlie a minimalizuje odolnosť proti vode. Tesnenie okuliarov, pri ktorých bola využitá táto technológia dokonale kopíruje očnú kosť a jamku. Okuliare tak vyvíjajú minimálny tlak na oči, ktorý by vytváral nepríjemné kruhy či otlačenie.

obchod-speedo-plutvy-sk

Podobné produkty

Level (?) Súťažné, Tréningové
Použitie (?) Indoor, Outdoor
Produkt (?) Okuliare

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.