Náhradný remienok na okuliare Speedo

 
Novinka
 

Náhradný popruh šírky 8 mm vhodný na okuliare Speedo

Dostupnosť 7 dní
Variant
Môžeme doručiť do
5.11.21
Cena 3,29 € bez DPH
3,95 €    
Značka Speedo
Kategória Plavecké okuliare
 

Speedo Silicone Strap je náhradný remienok pre plavecké okuliare. Je plochý so šírkou 8 mm, a tak je vhodný pre všetky plavecké okuliare s otvorom pre remienok max. 8 mm. 

  • nahradny-remienok-na-plavecke-okuliarenáhradný popruh pre plavecké okuliare
  • plochý, šírka 8 mm
  • 100% silikón
  • čierna farba

Popruh je kompatibilný s nasledovnými okuliarmi Speedo:

 


Značka Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo. Vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov. 

obchod-speedo-plutvy-sk

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.