Naši partneri

Radi nadviažeme novú spoluprácu s:

  • akadémiami, školamiklubmi, krúžkamirozpočtovými organizáciami a športovými centrami, pre ktoré pripravíme sortiment a vypracujeme špeciálnu ponuku,
  • tématicky blízkymi webstránkami, blogmi, facebook stránkami, časopismi, magazínmi, občasníkmi, ktorým pripravíme provízny systém, či ďalšie možnosti spolupráce
  • ale aj individuálnymi klientmi, ktorým radi pripravíme ponuku na mieru.

 

Za základ dobrej partnerskej spolupráce považujeme: komunikáciu, otvorenosť, kvalitné a rýchle služby s dôrazom na zákazníka. Ak ste rovnako naladení, neváhajte nás kontaktovať. 

Hrdo predstavujeme našich partnerov: 

klub Kvapka Trnava, plávanie detí od 4 mesiacov do 5 rokovKlub Kvapka - klub, ktorý sa plávaním dojčiat a batoliat zaoberá už 10 rokov. Okrem pozitívneho vplyvu na zdravie, celkového posilňovania telíčka a budovania imutnity, rozvíjajú doverný vzťah medzi rodičom a dieťatkom. Spoločné chvíle s rovesníkmi sú ďalšou aktivitou, ktorú oceníte nie len vy, ale aj deti pri skupinových lekciách formou hier, riekaniek a činností, z ktorých má dieťa radosť. Poďte s Vašimi drobcami od 4 mesiacov do 5 rokov do bazéna pod vedním skúsených inštruktoriek. Nájdete ich v Trnave na ulici T. Milkina 2 a na Slnečnej 32.

Plávanie Plutvička - špecializovaný detský klub na plávanie detí  od 3 mesiacov do 6 rokov s kvalifikovanými inštruktormi. Kurzy sú vedené hravou a pre deti zaujímavou formou prostredníctvom riekaniek, pesničiek a hier s využitím rôznych hračiek a detských plaveckých pomôcok. Od januára 2015 je prevádzka Aquababy klubu Plutvička na novom mieste, v mestskej vile Hummelova 12, Bratislava.

plavanie-flipper-bratislavaFliper je mladá, kreatívna plavecká škola, ktorá sa zameriava na podporu zdravého životného štýlu detí, mládeže a dospelých, prostredníctvom zábavnej formy výuky plávania. Kolektív aktívnych mladých,  športovcov s radosťou a nadšením naučí Vaše deti milovať vodu, plávať a pozitívne tak využívať svoj voľný čas.  Naše služby poskytujeme bazéne na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave a  v peknom prostredí športovo - relaxačného centra SportPark v Stupave

West Hrošík je novovybudované stredisko s komplexnými službami pre aktívnu rodinu. K plávaniu v unikátnom bazéne so slanou vodou pridali ďalšie služby. Vytvorili tak pre Vás oázu aktívneho oddychu a komplexných služieb pre mladú rodinu. Stredisko sa nachádza v nádhernom bratislavskom lesoparku na Kolibe v hoteli West.

Freediving Academy BratislavaFreediving Academy naši priatelia, ktorí vás naučia zadržať dych na minúty a vychutnať si krásu a relax ukrytý hlboko pod hladinou. Kurzy môžete absolvovať cez sezónu na Veľkých Košariskách pri Bratislave, alebo v zahraničí. Mimo sezóny v bazéne Oktopus v Nemecku, alebo Y-40 v Taliansku. 

Potapanie.eu stránky potápačskej školy ponúkajúce kurzy potápania, potápačské práce, plnenie potápačských fliaš vzduchom, poradenstvo a rôzne iné zaujímavé informácie zo sveta potápania, plávania, freedivingu a iných vodných aktivít.

Potapač.sk sú stránky venované potápaniu, ktoré vás sprevádzajú na cestách za tichom, za spoznávaním podvodných krás a seba samého. Sme hrdí, že môžeme byť partnerom stránky, ktorá prináša zaujímavé a hodnotné informácie o potápaní už od roku 2006.

Cestujeme po svete je stránka pre všetkých milovníkov cestovania, ktorí okrem lacného ubytovania, hľadajú zaujímavé informácie o krajinách a užitočné rady o cestovaní, ktoré sa zídu na potulkách svetom.

Máte záujem s nami spolupracovať ? Ozvite sa nám, alebo nás navštívte v Showroome Plutvy.sk na Šustekovej 10.

Spustili sme provízny systém.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.