Naši partneri

Za základ dobrej partnerskej spolupráce považujeme: komunikáciu, otvorenosť, kvalitné a rýchle služby s dôrazom na zákazníka. Ak ste rovnako naladení, neváhajte nás kontaktovať. 

Plavecké kluby: 

Klub Kvapka

Plavecký klub, ktorý sa s plávaním dojčiat a batoliat zaoberá už viac 10 rokov. Okrem pozitívneho vplyvu na zdravie, celkového posilňovania telíčka a budovania imutnity, rozvíjajú doverný vzťah medzi rodičom a dieťatkom. Spoločné chvíle s rovesníkmi sú ďalšou aktivitou, ktorú oceníte nie len vy, ale aj deti pri skupinových lekciách formou hier, riekaniek a činností, z ktorých má dieťa radosť.

  • vhodné pre deti od 4 mesiacov do 5 rokov
  • bazéna pod vedním skúsených inštruktoriek. Nájdete ich v Trnave na ulici T. Milkina 2 a na Slnečnej 32.

 

Plávanie Plutvička

Špecializovaný detský klub na plávanie detí  od 3 mesiacov do 6 rokov s kvalifikovanými inštruktormi. Kurzy sú vedené hravou a pre deti zaujímavou formou prostredníctvom riekaniek, pesničiek a hier s využitím rôznych hračiek a detských plaveckých pomôcok. Od januára 2015 je prevádzka Aquababy klubu Plutvička na novom mieste, v mestskej vile Hummelova 12, Bratislava.

PK Azeta

PK azeta ponúka v modernom 25 metrovom bazéne vo Vajnoroch SOŠ Pánty, v plavárni OC Centrál Bratislava a v Senci, ideálne podmienky pre záujmové a výkonnostné plávanie detí a dospelých. Plaveckú výučbu spájajú s nadšením pre športové zdokonaľovanie a súťaženie. 

Fliper

Mladá, kreatívna plavecká škola, ktorá sa zameriava na podporu zdravého životného štýlu detí, mládeže a dospelých, prostredníctvom zábavnej formy výuky plávania.

Kolektív aktívnych mladých,  športovcov s radosťou a nadšením naučí Vaše deti milovať vodu, plávať a pozitívne tak využívať svoj voľný čas.  Naše služby poskytujeme bazéne na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave a  v peknom prostredí športovo - relaxačného centra SportPark v Stupave

West Hrošík 

Novovybudované stredisko s komplexnými službami pre aktívnu rodinu. K plávaniu v unikátnom bazéne so slanou vodou pridali ďalšie služby. Vytvorili tak pre Vás oázu aktívneho oddychu a komplexných služieb pre mladú rodinu. Stredisko sa nachádza v nádhernom bratislavskom lesoparku na Kolibe v hoteli West.

Ostatní:

Freediving Academy BratislavaFreediving Academy naši priatelia, ktorí vás naučia zadržať dych na minúty a vychutnať si krásu a relax ukrytý hlboko pod hladinou. Kurzy môžete absolvovať cez sezónu na Veľkých Košariskách pri Bratislave, alebo v zahraničí. Mimo sezóny v bazéne Oktopus v Nemecku, alebo Y-40 v Taliansku. 

Potapanie.eu stránky potápačskej školy ponúkajúce kurzy potápania, potápačské práce, plnenie potápačských fliaš vzduchom, poradenstvo a rôzne iné zaujímavé informácie zo sveta potápania, plávania, freedivingu a iných vodných aktivít.

Potapač.sk sú stránky venované potápaniu, ktoré vás sprevádzajú na cestách za tichom, za spoznávaním podvodných krás a seba samého. Sme hrdí, že môžeme byť partnerom stránky, ktorá prináša zaujímavé a hodnotné informácie o potápaní už od roku 2006.

Cestujeme po svete je stránka pre všetkých milovníkov cestovania, ktorí okrem lacného ubytovania, hľadajú zaujímavé informácie o krajinách a užitočné rady o cestovaní, ktoré sa zídu na potulkách svetom.

Máte záujem s nami spolupracovať ? Ozvite sa nám, alebo nás navštívte v Showroome Plutvy.sk na Šustekovej 10.

Radi nadviažeme novú spoluprácu s:

  • akadémiami, školami, klubmi, krúžkamirozpočtovými organizáciami a športovými centrami, pre ktoré pripravíme sortiment a vypracujeme špeciálnu ponuku,
  • tématicky blízkymi webstránkami, blogmi, facebook stránkami, časopismi, magazínmi, občasníkmi, ktorým pripravíme provízny systém, či ďalšie možnosti spolupráce
  • ale aj individuálnymi klientmi, ktorým radi pripravíme ponuku na mieru.
Prevádzkovateľ webu 22 s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe súbory cookies pre zlepšovanie prostredia webových stránok, na analytické účely a pre cielenú reklamu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.