Maska na šnorchlovanie AquaLung Duetto LX

 
  • 1 z 4
 

AquaLung Duetto LX je dvojzorníková maska na rekreačné potápanie a šnorchlovanie pre dospelých s úzkou tvárou a deti od 10 rokov.

Dostupnosť Zvoľte variant 7 dní Skladom (1 ks) Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
10.10.23 29.9.23 29.9.23
Cena 36,42 € 24 € 24 € od 24 € bez DPH
43,70 € 28,80 € 28,80 € od 28,80 €    
Značka Aqualung
Kategória Masky na šnorchlovanie
 

AquaLung Duetto LX je spoľahlivá maska ma rekreačné šnorchlovanie či potápanie pre dospelých so stredne širokou až úzkou tvárou. Vďaka mäkkému a pohodlnému silikónu, ktorý sa perfektne prispôsobuje je vhodná aj pre deti a juniorov od 10 rokov.

AquaLung Duetto LX má dva zorníky pretiahnutého tvaru, vďaka čomu poskytuje široký výhľad na všetky strany. Sú z tvrdeného skla takže sa vyznačujú vyššou odolnosťou voči rozbitiu, poškriabaniu a inému znehodnoteniu, v porovnaní s bežnými okuliarmi. Sú vybavené ochrannou vrstvou proti škodlivému UVA a UVB slnečnému žiareniu, rovnako ako filmom antifog proti nadmernému zahmlievaniu. Maska má silikónové tesnenie, ktoré je mäkké a perfektne prilieha a splýva s kontúrami tváre. Remienok je v strede rozdvojený a rozšírený pre čo najstabilnejšiu fixáciu. Rýchlo a jednoducho sa nastavuje pomocou systému ,,push-button" na bočných prackách. 

Do masky AquaLung Duetto LX je možné osadiť dioptrické sklá.

MASKA NA ŠNORCHLOVANIE AQUALUNG DUETTO LX:

  • maska na rekreačné šnorchlovanie a potápanie
  • pre dospelých aj pre juniorov
  • dva oddelené zorníky
  • široký a jasný výhľad
  • ochrana pred UV
  • protimlžiaca sa vrstva
  • silikónové tesnenie
  • nastaviteľný remienok

Podobné produkty

Kritérium (?) Možnosť dioptrií
Farba (?) Biela, Modrá, Žltá, Červená
Maska (?) Dvojzorníková
Produkt (?) Masky
Typ tváre (?) Úzka
Vek, určenie (?) od 7 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Aqualung je známy francúzsky výrobca potápačskej výbavy, potápačských setov a dýchacich prístrojov. Názov Aqualung prvý krát predstavil svetu Jacques-Yves Cousteau, potápač, ekológ, prieskumník a spolutvorca potápačského prístroja s otvoreným okruhom.

V našej ponuke nájdete najmä plutvy, masky, šnorchle, šnorchlovacie sety a ďalšie príslušenstvo, ktoré Aqualung vyrába s kombináciou kvalitných materiálov a neustálej technologickej inovácie. S výrobkami Aqua Lung si s ľahkosťou a pôžitkom vychutnáte krásy vodných športov.