PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Funkčné oblečenie

Funkčné oblečenie využíjete pri vodných športoch i fyzickej námahe na súši. Základnou vlastnosťou kvalitného funkčného prádla, je odvádzanie vody z tela a jeho zahriatie, či naopak ochladenie. Je vzdušné, prispôsobivé s výbornými termoregulačnými vlastnosťami. V našej ponuke máme funkčné oblečenie :

  • Funkčné prádlo je vyrobené z extrémne pružného materialu, ktorý je prispôsobivý, vďaka čomu sa hodí na každý typ postavy. Materiál je zmesou elastického materiálu a Lycry, a táto kombinácia poskytuje chladivý pocit počas teplých dní, a zároveň chráni pred UV žiarením. Ideálne oblečenie na letné šnorchlovanie, kúpanie, kiteboarding a ďalšie letné športy.
  • Funkčné oblečenie vyrobené z neoprénu, je z vonkajšej strany potiahnuté rýchloschnúcim 100% polyesterom. Určené je na využitie pri väčšine vodných športov. Vďaka rychloschnúcemu efektu je výbornou ochranou pred prechladnutím.

Funkčné prádlo odporúčame každému športovcovi, dovolenkárovi, ktorý svoj voľný čas trávi aktívne. Udrží vám stabilnú teplotu tela, ochráni pred spálením a prispôsobí sa podmienkam, v ktorých sa nachádzate.

 
16
134116134
Značky
 
 
Farba
Vek, určenie
Veľkosť

Stránka 1 z 1 - 19 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 19 položiek celkom