PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Dovolenkové šnorchlovanie

Prežiť plnohodnotnú dovolenku znamená naplno sa ponoriť do objavovania krás krajiny, nielen na súši ale ak to vaša destinácia dovoľuje, aj vo vode. Pestrofarebný podmorský svet je tak neuveriteľne úchvatný, ktorý si mnohý z nás nevedia ani predstaviť. Preto pri plánovaní vašej letnej dovolenky, nevynechajte dovolenkové šnorchlovanie.

Šnorchlovanie je ideálna a nenáročná dovolenková aktivita pre všetkých – malých či veľkých, mladých či ľudí v zrelom veku. Dovolenkové šnorchlovanie je krásny a nenáročný relax. Aby sledovanie podmorského života, či hľadanie pokladov bolo dokonalé, potrebujete šnorchlovací set, ktorý pozostáva z masky na šnorchlovanie a šnorchla. 

snorchlovanie-na-dovolenke

Šnorchlovací set je vytvorený odborníkmi na dovolenkové potápanie a šnorchlovanie, ktorí majú 50 ročné skúsenosti s výrobou potápačských potrieb. Navyše sety sú cenovo výhodnejšie,  ako keď si zakúpite oddelene jednotlivé časti výbavy na potápanie. Ďalšou výhodou sú kompaktné vaky, v ktorých sú sety uložené. Ľahko ich zbalíte do kufra, či na menší výlet.

Vybrali sme pre vás tri sety na šnorchlovanie a potápanie. Prvým je  Marea Dry, ktorý pozostáva z nízkoobjemovej masky s veľkými šošovkami a suchého šnorchla, ktorý zabraňuje preniknutiu vody do úst.
Pre odvážnejších dovolenkových šnorchlistov, ktorí sa chcú ponoriť za strateným pokladom či krásnou mušľou, alebo preskúmať aj vzdialené zákutia, je ideálny potápačský set. Okrem masky a šnorchla obsahuje aj  plutvy. Štýlový Pluma Bag je ideálny set pre skúsenejších a náročnejších dovolenkárov, ktorí ocenia pohodlie pevnej, ale mäkkej botičky. Obľúbený je i set Palau Bag vďaka remienkovým plutvám Palau, ktoré si viete nastaviť presne na veľkosť vašej nohy. Nastaviteľné plutvy môžete požičať aj priateľom, ktorý majú o číslo menšiu či väčšiu nohu.

K správnej dovolenke patrí oddychovanie na pláži, spoznávanie miestnych pamiatok a kuchyne, ale aj trochu dobrodružstva, či aktívneho relaxu. V momente, keď sa začnete na pláži nudiť, zoberte svoj šnorchlovací set a preskúmajte podmorské krásy. Často len pár metrov od brehu sa totiž ukrývajú skutočné poklady.

Prajeme vám krásnu dovolenku, Vaše Plutvy.sk