Garancia výmeny tovaru po Vianociach

Milí zákazníci,

aby sme vám zjednodušili vianočné nákupy, prichádzame s Garanciou výmeny tovaru. Vyberiete si u nás darčeky pre svojich blízkych a nemusíte sa obávať, čo bude nasledovať, ak im nesadne veľkosť. Jednoducho nám ich pošlete a my vám ich vymeníme za správnu veľkosť.

Garancia výmeny tovaru platí pre všetky objednávky uskutočnené na našom e-shope Plutvy.sk v decembri 2019. Garancia sa nevzťahuje na tovar zhotoveného podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovaru vyrobeného na mieru alebo tovaru určeného osobitne pre jedného spotrebiteľa. Viac informácii nájdete v našich obchodných podmienkach.

Ako to funguje? Kúpili ste darček, s radosťou ho odbarovaný rozbail pod vianočným stromčekom a žiaľ, netrafili ste správnu veľkosť :/. Nevadí! Do 31. januára 2020 nám nepoužitý a nepoškodený tovar zašlite na adr: 22 sro, Šusteková 45, 85104, Bratislava. Do balíka vložte len pôvodný tovar a informáciu akú veľkosť potrebujete. O všetko ostatné sa postaráme.

Veríme, že Garancia výmeny tovaru a celkovo naše služby prispeje k jednoduchšiemu výberu darčekov, a vy budete mať viac času na svojich blízkych.

Pekné sviatky vám prajú Plutvy.sk

výmena tovaru po Vianociach, obchod Plutvy.sk