Milí zákazníci, našu novú predajňu nájdete na novej adrese Šusteková 45. Len pár metrov od pôvodných priestorov, vedľa potravín Delia.

Garancia výmeny tovaru po Vianociach

Milí zákazníci,

aby sme vám zjednodušili vianočné nákupy, prichádzame s Garanciou výmeny tovaru. Vyberiete si u nás darčeky pre svojich blízkych a nemusíte sa obávať, čo bude nasledovať, ak im nesadne veľkosť. Jednoducho nám ich pošlete a my vám ich vymeníme za správnu veľkosť.

Garancia výmeny tovaru platí pre všetky objednávky uskutočnené na našom e-shope Plutvy.sk v decembri 2017. Garancia sa nevzťahuje na tovar zhotoveného podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovaru vyrobeného na mieru alebo tovaru určeného osobitne pre jedného spotrebiteľa. Viac informácii nájdete v našich obchodných podmienkach.

Ako to funguje? Kúpili ste darček, s radosťou ho odbarovaný rozbail pod vianočným stromčekom a žiaľ, netrafili ste správnu veľkosť :/. Nevadí! Do 31. januára 2018 nám nepoužitý a nepoškodený tovar zašlite na adr: 22 sro, Šusteková 10, 85104, Bratislava. Do balíka vložte len pôvodný tovar a informáciu akú veľkosť potrebujete. O všetko ostatné sa postaráme.

Veríme, že Garancia výmeny tovaru a celkovo naše služby prispeje k jednoduchšiemu výberu darčekov, a vy budete mať viac času na svojich blízkych.

Pekné sviatky vám prajú Plutvy.sk

výmena tovaru po Vianociach, obchod Plutvy.sk