PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Garancia výmeny tovaru po Vianociach

 

Milí zákazníci,

aby sme vám zjednodušili vianočné nákupy, prichádzame s Garanciou výmeny tovaru. Vyberiete si u nás darčeky pre svojich blízkych a nemusíte sa obávať, čo bude nasledovať, ak im nesadne veľkosť. Jednoducho nám ich pošlete a my vám ich vymeníme za správnu veľkosť.

Garancia výmeny tovaru platí pre všetky objednávky uskutočnené na našom e-shope Plutvy.sk v decembri 2023. Garancia výmeny sa nevzťahuje na tovar zhotoveného podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovaru vyrobeného na mieru alebo tovaru určeného osobitne pre jedného spotrebiteľa. Viac informácii nájdete v našich obchodných podmienkach.

 

Ako to funguje? Kúpili ste darček, s radosťou ho odbarovaný rozbalil pod vianočným stromčekom a žiaľ, netrafili ste správnu veľkosť. Nevadí! Do 31. januára 2024 nám nepoužitý a nepoškodený tovar zašlite na adresu: Plutvy s.r.o., Šusteková 45, 85104, Bratislava. Do balíka vložte len pôvodný tovar a formulár na výmenu tovaru. O všetko ostatné sa postaráme.

 

Veríme, že Garancia výmeny tovaru a ostatné naše služby prispejú k jednoduchšiemu výberu darčekov a vy budete mať viac času na svojich blízkych.

Pekné sviatky vám prajú Plutvy.sk

 

výmena tovaru po Vianociach, obchod Plutvy.sk