PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Opora nabíjania harpúny na opasok Salvimar Shield

 
 
Dostupnosť 10 dní
Môžeme doručiť do
10.5.24
Cena 7,33 € bez DPH
8,80 €    
Kód tovaru AE069
Značka Salvimar
Kategória Harpúny
 

Salvimar Shield je praktická ochranná a podporná pomôcka pre spearfisherov, ktorá slúži na ochranu bedrovej kosti. Tá je často namáhaná, pri nabíjaní harpún väčších rozmerov.

Bedrová a hrudná kosť sú najbežnejšie miesta na tele, ktoré sú využívané ako opora pri nabíjaní harpúny, resp. pri naťahovaní gúm harpúny. Pevnosť hrudnej kosti využívajú obzvlášť spearfisheri s kratšími harpúnami (približne do 70cm) a bedrovej kosti tí, ktorí používajú harpúny dlhšie ako cca 70cm. Salvimar Shield je špeciálne tvarovaný tak, aby uľahčoval nabíjanie harpúny a zároveň vytváral tlmič/bariéru medzi harpúnou a telom lovca. Veľmi jednoducho sa navlieka a posúva po opasku tak, aby chránil bedrovú oblasť, ktorá je najviac namáhaná. 

Dizajn a pohodlné ergonomické prevedenie vychádzajú z dlhoročných skúseností talianskych konštruktérov overenej spearfishingovej značky Salvimar.

Produkt (?) Ostatné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Zakladatelia talianskej značky Salvimar sa od roku 1962 aktívne podieľali na zlepšovaní a inovovaní množstva produktov sesterských značiek, až sa v roku 2010 rozhodli vytvoriť samostatnú značku, ktorú dnes poznajú milióny ľudí po celom svete. Značka Salvimar je hlavne u freediverov a spearfisherov dobre známa, a to práve kvôli vysokej kvalite a funkčným vlastnostiam produktov. U výrobcu Salvimar je každý produkt navrhnutý špecializovaným interným tímom vývojárov, ktorí okrem kvality dbajú aj na využívanie najmodernejších postupov výroby s ohľadom na životné prostredie. Väčšina produktov Salvimar je vyrábaná priamo v talianskom Casarza Ligure.

salvimar-oficialny-distributor-na-slovensku-plutvysk

Plutvy.sk od roku 2020 značku Salvimar hrdo reprezentujú u nás, na Slovensku. Prinášame vám množstvo produktov na freediving, spearfishing alebo na otužovanie a zimné plávanie, ako napríklad neoprénové rukaviceponožky či plavky. V prípade akýchkoľvek otázok sú vám k dispozícii naši školení a skúsení kolegovia na predajni Plutvy.sk alebo telefonicky na čísle +421 944 90 90 04.