Gumová harpúna Cressi Comanche Rail

 
  • 1 z 5
 

Prepracovaná a veľmi presná harpúna pre skúsenejších spearfisherov

Dostupnosť Zvoľte variant 15 dní 15 dní 15 dní 15 dní 15 dní
Variant
Môžeme doručiť do
25.4.23 25.4.23 25.4.23 25.4.23 25.4.23
Cena 112,46 € 116,63 € 116,63 € 124,96 € 133,29 € od 112,46 € bez DPH
134,95 € 139,95 € 139,95 € 149,95 € 159,95 € od 134,95 €    
Značka Cressi
Kategória Harpúny
 

Cressi Comanche Rail je veľmi presná a spoľahlivá harpúna na rybolov. Je veľmi obľúbená medzi športovými rybármi a spearfishermi, ktorí hľadajú výborný výkon a vysokú úroveň prepracovanosti

Comanche je niekoľko násobným svetovým víťazom ako najlepšia harpúna, a preslávila sa najmä svojou ergonomickou, pevnou rukoväťou s protisklzovým gripom, pre čo najlepšie uchopenie. Je vyrobená z termoplastu a vďaka jej šedobielej farbe ju ľahko vidno aj vo väčších hĺbkach. 

Telo je potiahnuté čiernym náterom, vyrobené z nehrdznúceho hliníku s priemerom 28 mm. Ponúka výborný kompromis medzi konštrukčnou odolnosťou a ľahkosťou používania pri love. Loviť s ňou dokážu aj začínajúci spearfisheri, ktorí hľadajú harpúnu, ktorá uspokojí ich túžbu po väčšej presnosti. Zabudovaná kolajnička, ktorá sa nachádza po celej dĺžke harpúny zaručuje vyššiu presnosť šípu.

Pevné gumy s priemerom 16 mm, v spojení s tzv. francúzskou vidličkou, ktorá je považovaná za nejlepšiu a najbezpečnejšiu je dosiahnutá potrebnú silu pre úspešný lovŠíp je vyrobený z temperovanej ocele, o premiere 6 mm. Pevný a odolný voči slanej vode, vám bude slúžiť dlho. Harpúna je navyše vybavená pevným nylónovým lankom, ktoré je pevnejšie ako bežné lanko.

spickova-gumova-harpuna-cressi-comanche-rail

Cressi Comanche Rail v skratke:

  • spoľahlivá harpúna pre skúsenejších spearfisherov
  • pevné telo z nehrdznúceho hliníka potiahnutým tmavým náterom 
  • dostupné veľkosti: 60, 75, 90, 100, 110
  • silné výkonné gumy o priemere 16 mm
  • anatomická rukoväť 
  • kvalitná citlivá spúšť
  • ohybná a bezpečná francúzska vidlička
  • šíp z temperovanej ocele, Ø 6 mm, s dvoma zárezmi pre dve gumy
  • súčasťou balenia je harpúna, nylónové lanko, šíp s hrotom

TIP: Na harpúnu je možné pridať kruhovú gumu, ktorá zvýši jej silu alebo naviják s lankom pre veľké úlovky na otvorenom mori. 


harpuna-cressi-comanche-rail-plutvy_sk

Upozornenie: Akákoľvek manipulácia harpúnou mimo vody je životu nebezpečná. Harpúny sú určené na rekreačné použitie v mori a výhradne na lov rýb pod vodou. Podľa Smernice pre ustanovenie a činnosť rybárskej stráže 670/219/08-00 je lov na ryby harpúnou v Slovenskej republike trestným činom pytliactva a internetový obchod Plutvy.sk neberie zodpovednosť za takéto použitie tohto tovaru.


cressi-obchod-plutvy_sk

Podobné produkty

Produkt (?) Harpúny
Typ (?) Gumové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Cressi obchod v BratislaveCressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Firmu založili bratia, nadšení potápači, Egidio a Nanni Cressi v talianskom prístavnom meste Janov. Ich túžba po objavovaní podmorských krás vyústila do výroby prvej potápačskej masky, ktorú vo vylepšenej podobe nájete v našej ponuke aj dnes. 

Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačov, šnorchlistov, freediverov i spearfisherov.