PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Plutvy Cressi Gara 2000 HF

 
  • 1 z 4
 

Cressi Gara 2000 HF sú tuhé freedivingové plutvy s dlhými listami vytvorené s dôrazom na silu a pružnosť.

Dostupnosť Zvoľte variant 15 dní 10 dní 10 dní 15 dní
Variant
Môžeme doručiť do
7.5.24 26.4.24 26.4.24 7.5.24
Cena 91,58 € bez DPH
109,90 €    
Značka Cressi
Kategória Plutvy
 

Cressi Gara 2000 HF sú dlhé plutvy používané pokročilými a profesinálnymi freedivermi, spearfishermi, potápačmi i šnorchlistami. Skratka HF v názve predstavuje high frequency, teda vysokú frekvenciu, časté opakovanie kopov. Gara 2000 HF majú plnú topánku pre väčší komfort a dlhé, tuhé listy pre veľký účinok. Plutvy sú mimoriadne ľahké v porovnaní s ekvivalentnými modelmi. 

Cressi Gara 2000HF:

  • dlhé plutvy používané špičkovými freedivermi
  • ľahké, pohodlné, odolné a veľmi účinné
  • pevné listy pre veľký výkonCressi Gara 2000 HF dlhé plutvy na hlbkove ponory
  • prvé plutvy na svete, vyrobené kombináciou troch materiálov, túto technológiu výrobca Cressi patentoval a naďalej ju zdokonaluje
  • botička je mäkká a pohodlná, vyrobená z elastoméru
  • čepel je veľmi ľahká, pružná, vyrobená z reaktívneho polypropylénu 
  • váha 1 plutvy 875 gramov

Najdôležitejšie časti plutiev:

  • Listy sú vyrobené zo špeciálneho, mimoriadne reaktívneho polypropylénu, ktorý je zároveň veľmi ľahký. Čepeľ sa napne počas kopu ako pružina a odovzdáva silu až v momente vystretia nohy.
  • Topánka je vyrobená z jemného elastoméru, ktorý zaručuje pohodlie, pevnosť a perfektný prenos ťahu z nohy na  plutvy. Po bokoch sa tiahnu pevné bočné lišty z copolyméru, ktoré končia v polovici čepele. Bočné lišty umožňujú regulovať a harmonizovať ohýbanie, zároveň chrániť pred nárazmi a odrením.

Gara 2000 HF boli prvé plutvy na svete vyrobené kombináciou troch rôznych materiálov. Každý materiál je aplikovaný s ohľadom na jeho flexibilitu, tvrdosť a odolnosť, tak aby plutvy poskytovali ideálne dynamické vlastnosti bez nutnosti zvýšiť ich hrúbku. Unikátny proces ich výroby má firma Cressi patentovaný a je zárukou nekompromisného výkonu. Z vlastných skúsenosti ích odporúčajú mnohí odborníci a inštruktori potápania

Tabuľka veľkosti:
Tabuľka veľkosti freedivingových plutiev Cressi Gara 2000 HF od PLUTVY.sk

Veľkosť topánok a listov je vždy prispôsobená požadovanej veľkosti, aby zostal zachovaný maximálny výkon a intenzita.

Tip: Kliknite a pozrite si plutvy Gara 2000HF detailne.

Podobné produkty

Farba (?) Čierna
Materiál (?) POP
Produkt (?) Plutvy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
4x
4
2x
3
2x
2
1x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Cressi obchod v BratislaveCressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Firmu založili bratia, nadšení potápači, Egidio a Nanni Cressi v talianskom prístavnom meste Janov. Ich túžba po objavovaní podmorských krás vyústila do výroby prvej potápačskej masky, ktorú vo vylepšenej podobe nájete v našej ponuke aj dnes. 

Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačov, šnorchlistov, freediverov i spearfisherov.