PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Plniaci adaptér Spare Air Din 300 bar

 
 

Spare Air Din 300 bar je plniaci adaptér nezávislých dýchacích prístrojov Spare Air z akejkoľvek fľaše s 200 alebo 300 barovým ventilom.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do
24.7.24
Cena 78,92 € bez DPH
94,70 €    
Kód tovaru SU 910D
Značka Spare Air
Kategória Potápanie
 

Spare Air Din 300 bar je funkčný adaptér na plnenie dýchacích prístrojov Spare Air, ktoré zabezpečujú plne samostatný a spoľahlivý prísun kyslíka. Tieto systémy sú vhodné ako pre začínajúcich, tak aj skúsenejších potápačov, spearfisherov, jachtárov alebo náročnejších rekreantov. Pomáhajú sa bezprostredne sústrediť na ponor do hĺbok, ktorý zároveň aj do vysokej miery uľahčujú.

Spare Air Din 300 bar umožňuje napĺňanie nezávislého dýchacieho systému z akejkoľvek kyslíkovej fľaše, ktorá má buď 200 alebo 300 barový ventil. Pri plnení produktov Spare Air majte na pamäti, že pozostávajú z 200BAR hliníkovej fľaše. V dôsledku tohto nesmie maximálny plniaci tlak prekročiť 200 barov. V opačnom prípade bezpečnostná poistka, ktorá má formu planžety, praskne.

Spare Air Din 300 bar perfektne dopĺňa dýchací prístroj Spare Air 170X s kapacitou 48 litrov, ktorý zahŕňa približne 30 nádychov. Ide o najobľúbenejší model "Extreme Sport", ktorý je výrazne rýchlejší ako Buddy a s jednoduchším ovládaním ako Octopus. 

PLNIACI ADAPTÉR SPARE AIR DIN 300 BAR

  • spoľahlivý a funkčný adaptér
  • zabezpečuje a uľahčuje plnenie dýchacích prístrojov Spare Air
  • skvelý pre potápačov, jachtárov či náročnejších dovolenkárov
  • plnenie z rôznych fliaš s 200 / 300 barovým ventilom
  • výborne dopĺňa prístroj Spare Air 170X
Produkt (?) Ostatné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: