Pneumatická harpúna Cressi SL Star

8 hodnotení
 
Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo
  • 1 z 8
 
Cressi SL Star je kvalitná pneumatická harpúna, modernizovaná každý rok. Je ultra ľahká, jednoducho sa používa a veľmi rýchlo strieľa.
Dostupnosť Zvoľte variant 10 dní Skladom (2 ks) 15 dní
Variant
Môžeme doručiť do
9.4.18 26.3.18 16.4.18
Cena €126,67 €135 €143,33 od €126,67 bez DPH
€152 €162 €172 od €152    
Výrobca Cressi
Kategória Harpúny
Záruka 2 roky
 

Pneumatická harpúna Cressi SL Star sa vyrába už niekoľko rokov a každý rok je modernizovaná. Zožala celosvetovú slávu vďaka dokonalosti, spoľahlivosti, prenosti a silnej streľbe. Jej výhodou je, že šíp je vystrelený za pomoci stlačeného vzduchu. Netreba znova tlakovať pod vodou, stačí iba znovu nabiť šíp a vystreliť. Je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré odolávajú aj slanej morskej vode. Je ultra ľahká, rýchlo strieľa a má jednoduché používanie, ktoré zvládne aj bežný používateľ. Má pohodlnú anatomickú rukoväť, ktorá umožňuje zbrani byť v jednej línii s ramenom bez väčšej námahy. Jasná žltá rukoväť umožňuje zbraň identifikovať ak po streľbe dopadne na morské dno. Zbraň je vybavená kvalitnou citlivou spúšťou, ktorá chráni pred náhodným vystrelením. Súčasťou balenia je harpúna, šíp, lanko a tlakovacia pumpa

Pneumatická harpúna SL Star Cressi:pneumatická harpúna Cressi SL Star

  • Spoľahlivá, presná a silná harpúna
  • ultra ľahká s jednoduchým používaním
  • pohodlná anatomická rukoväť
  • rukoväť žltej farby, pre lepšie hľadanie
  • poistka s aretáciou
  • oceľový šíp s priemerom 8mm

Harpúna Cressi SL Star je od výroby natlakovaná

pri vybalení, či prvom použití priloženou pumpou natlakujete a následne môžete opakovane používať. Pri strate tlaku (k tomu dochádza pri dlhodobom používaní, po sezónnom uskladnení, pri výrazných zmenách teploty a pod.) harpúnu opäť pumpou dotlakujete a môžete pohodlne loviť.

Náš tip: Ak sa chystáte na pár dní loviť, nezabudnite si k základnej výbave pribaliť náhradný šíp so závitom a hrot pre prípad že jeden zohnete, alebo poškodíte a náhradné lanko. Svoju výbavu môžete doplniť o troj- alebo štvorzubec na drobné rybky a chobotnice, sieťku na úlovky a menší nôž ktorý sa na rybčke vždy zíde.

plutvy výrobca potápačských potrieb cressi

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.