PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Kruhová guma Cressi S45

 
  • 1 z 2
 

Kruhová silná guma o priemere 18 mm vhodná predovšetkým do väčších gumových harpún od 75 do 120cm.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (1 ks) Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
15.4.24 15.4.24
Cena 21,25 € bez DPH
25,50 €    
Značka Cressi
Kategória Gumy a vidličky
 

Cressi S45 je veľmi pevná kruhová guma vhodná ako prídavná alebo náhradná. Je určená skúseným spearfisherom do gumových harpún s dĺžkou 75 až 120cm. Má vysokú kvalitu, je odolnejšia voči UV žiareniu, soli a ozónu a dlhodobo si zachováva pôvodné vlastnosti ako je pevnosť a flexibilita.

Kruhový guma S45 je vyrábaná v hrúbke 18mm a niekoľkých dĺžkach v závislosti od dĺžky harpúny. Na oboch koncoch je ukončená skrutkami, ktorými sa jednoducho pripája k vidličke.

TIP: Hrubšie gumy zlepšujú presnosť a silu harpúny. Vymeňte staré, tenšie gumy za hrubšie a pevnejšie. Gumy je taktiež dobré vždy kontrolovať. Ak sa dlhšie nechystáte loviť, je dobré gumu naimpregnovať krémom na kožu, olejom, vazelínou; odporúčame sprej Salvimar. Vysušená guma sa ľahko opotrebuje, vznikajú na nej trhliny a guma praskne.

Poznámka k variantom: Pôvodne bola kruhová guma Cressi S45 vyrábaná bez skrutiek a oba konce boli spojené lankom Dyneema. Od tohto roku má guma nové prevedenie so skrutkami. Pri výbere variantov vám ešte ponúkame niektoré pôvodné gumy s lankom Dyneema bez skrutiek. Sú označené ako *Typ: s lankom.

Tabuľka pre výber dĺžky kruhovej gumy Cressi S45:

ø - symbol pre priemer gumy

Priemer ø  Dĺžka harpúny  Dĺžka dvojitých gúm
18 mm  75 cm  45 cm
18 mm  80 - 90 cm  50 cm
18 mm  95 - 100 cm  55 cm
18 mm  105 - 110 cm  62 cm
18 mm  115 - 120 cm  70 cm

 


Doplnky na spearfishing v Bratislave Plutvy.sk

Cressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačovšnorchlistovfreediverov i spearfisherov.

Podobné produkty

Produkt (?) Kruhové gumy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Cressi obchod v BratislaveCressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Firmu založili bratia, nadšení potápači, Egidio a Nanni Cressi v talianskom prístavnom meste Janov. Ich túžba po objavovaní podmorských krás vyústila do výroby prvej potápačskej masky, ktorú vo vylepšenej podobe nájete v našej ponuke aj dnes. 

Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačov, šnorchlistov, freediverov i spearfisherov.