Garantujeme dodanie do Vianoc

Vianoce, najkrajšie sviatky roka sa rýchlo blížia, a vy vyberáte na poslednú chvíľu vhodné darčeky pre svojich bízkych. Hľadali sme možnosti ako výber, objednávku a doručenie čo najviac zjednodušiť. Preto sme pre vás pripravili vianočné tipy a garancie.

1. Garancia doručenia do Vianoc.

Tovar, označený ako ihneď k odberu, si môžete objednať do 22.12.2015 do 14:00 a my vám garantujeme doručenie na druhý deň 23.12.2015 kdekoľvek na Slovensku. Doručenie prebehne kuriérskou službou GLS. Cena dopravy je štandartná 3,30€, prípadná dobierka 0,60€, prevodom alebo PayPal-om zadarmo

2. Osobný odber v stredu 23.12. do 18:00 

V stredu 23.12 máme štandartne otvorený Showroom, a vy môžete prísť vybrať z našej ponuky, alebo vyzdvihnúť osobný odber až do 18:00. Následne budeme mať otvorené v pondelok 28.12. od 9:30 do 18:00. 

3. Výmena tovaru počas celého januára 2016

Vyberte svojim blízky darček podľa svojho uváženia. Ak náhodou bude malý, alebo veľký, nič sa nedeje. V januári vám ho radi vymeníme za správnu veľkosť! Nič nemusíte vysvetľovať, stačí sa nám ozvať e-mailom, či telefonicky a darček vám obratom vymeníme za správnu veľkosť. 

+ Bonus. Doprava zdarmo pre všetky objednávky nad 100€.
Bude to veľký darček ? Urobte u nás na Vianoce radosť svojim blízkym a neplaťte za dopravu. 

Vyberte si u nás darčeky pre svoju rodinu a priateľov v pohodlí domova a bez stresu, alebo pochybností, že niečo nestihnete, alebo nevyberiete správnu veľkosť. Ak máte otázky k výberu, potrebujete si čokoľvek overiť, neváhajte využiť online chat (vpravo dole na e-shope), napíšte nám e-mail, alebo zavolajte. Radi a ochotne vám pomôžeme.

Plutvy.sk, Juraj   

e-shop Plutvy.sk garantujeme dodanie do Vianoc

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.