PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Neoprénové rukavice Agama Rock 2mm

 

Neoprénové rukavice z 2mm hrubého neoprénu. Sú vhodné na potápanie, otužovanie, plávanie a iné vodné športy.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (3 ks) Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Skladom (2 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
25.4.24 25.4.24 25.4.24 25.4.24
Cena 26,63 € bez DPH
31,95 €    
Značka Agama
Kategória Neoprénové rukavice
 

Agama Rock 2 mm sú tenšie elastické neoprénové rukavice skvelé ako ochrana rúk pri otužovaní a zimnom plávaní, šnorchlovaní, potápaní, spearfishingu alebo iných vodných športoch ako je jazda na vodnom skútri, kiteboarding, wakeboard, jachting a podobne. Slúžia aj ako ochrana pred koralmi, pri love rýb harpúnov.

Agama Rock sú vyrobené z 2mm hrubého a pružného neoprénu s výbornými termoizolačnými vlastnosťami, vďaka ktorým udržiava ruky v teple po dlhšiu dobu. Z vnútornej strany je jemná podšívka, ktorá pocit tepla umocňuje, a taktiež uľahčuje obliekanie rukavíc. Povrch rukavíc je zdrsnený protišmykovou úpravou, preto je manipulácia aj s drobnými predmetmi veľmi jednoduchá. Rukavice Rock sú veľmi pohodlné, funkčné a majú zvýšenú odolnosť voči oderu. Sú dostupné aj v hrubšej, 3,5mm verzii vhodnej do veľmi studených vôd.

NEOPRÉNOVÉ RUKAVICE Agama rock:

  • tenké neoprénové rukavice
  • vyrobené sú z 2 mm hrubého neoprénu
  • skvelé na otužovanie a vodné športy
  • chránia dlane a prsty pred chladom vody
  • ľahké a elastické
  • po celom povrchu je protišmykový nástrek - uľahčuje prácu aj s drobnými predmetmi
  • pohodlný priliehavý strih
  • podlepené švy
  • rukavice sú k dispozícii aj v 3,5 mm alebo 5 mm verzii

 TABUĽKA VEĹKOSTÍ:

Agama Rock 2mm veľkostná tabuľka rukavice neoprén

Ako si vybrať správnu veľkosť? Odporúčame zvoliť menšiu veľkosť, aby boli rukavice tesnejšie. Voda tak nebude mať priestor v rukaviciach a nebude vás zbytočne chladiť. Veľkosť S či M je vhodnejšia pre ženy a staršie deti. Veľkosti L a XL sú pre chlapov. V prípade otázok, sme pripravení vám poradiť.

O VÝROBCOVI:

História firmy Agama siaha do roku 1991. Momentálne je najväčším výrobcom neoprénových a membránových oblekov v ČR a SR. Vyrábajú neoprénové obleky pre profesionálne a rekreačné potápanie, pre windsurfing, rafting, kiteboarding, rybolov a podobné vodné športy. Taktiež  sú výrobcom profesionálnych suchých neoprénových a trilaminátových oblekov pre pracovné potápanie, pre vodné záchranné služby, hasičov, armádu, políciu, ktoré okrem iného podliehajú certifikácii. Potápačské príslušenstvo značky Agama je prepracované a kvalitné, a aj napriek tomu ich ceny sú dostupné pre každého.

Podobné produkty

Aplikácie (?) bez zapínania, protišmyková úprava
Farba (?) Čierna
Produkt (?) Rukavice

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

História firmy Agama siaha do roku 1991 kedy sme sa prvý raz mohli stretnúť s ich výrobkami. Je najväčším výrobcom neoprénových a membránových oblekov v ČR a SR.

Agama Zlín český výrobcaČinnosťou firmy Agama je výroba neoprénových oblekov pre profesionálne a rekreačné potápanie, pre windsurfing, rafting, kiteboarding, rybolov a podobné vodné športy. Taktiež  je výrobcom profesionálnych suchých neoprénových a trilaminátových oblekov pre pracovné potápanie, pre vodné záchranné služby, hasičov, armádu, políciu, ktoré okrem iného podliehajú certifikácii. Potápačské príslušenstvo značky Agama je prepracované a kvalitné, no napriek tomu ich ceny sú dostupné pre každého.

Agama vyniká svojimi kvalitnými výrobkami a vybavením pre vodákov a profesionálnych potápačov, ktorí potrebujú tú najlepšiu potápačskú techniku. Firma Agama ponúka široký sortiment pre každého,či už je to profesionál alebo rekreant. Technické skúsenosti a odhodlanie k inováciám, umožnili spoločnosti Agama udržať si výborné postavenie v potápačskom odvetví už niekoľko rokov.